Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kapok ennyi visszautasít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok ennyi visszautasítást a lányoktól?

Figyelt kérdés
Elkezdtem számolni ebbe a tanévbe 35 db vissza utasítás kaptam amit nagyon nem értek mivel adok a külsőmre edzeni szoktam nem vagyok cél nélküli ember tudom mit akarok van hobbym és kezdem úgy érezni hogy ha megfeszülök akkor se változik semmi. Rengeteg helyen próbálkoztam már többekközt közlekedési eszközökön baráti társaságba suliba buliba. Teljesen tanácstalan vagyok. Amelyik lányt erdekli annak tudok privátba képet küldeni. 15F
2015. máj. 19. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra, hogy talán visszataszító/idegesítő/b*zis/nemtudommi vagy?! Lehet nem a külsőddel van baj.
2015. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
21%
A válasz egyszerű, csúnya vagy.
2015. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Lehet nem jó a modszered, amit te csajozásnak hívsz..

Nem lehet, h nyomulós és erőltető vagy? Humor megold mindent, de csak annál aki tudja használni.

Őszintén szólva én nem igazán sokat csajozom, azonban ha nem feltunoskodsz es arcoskodsz akkor felfigyel 1-2 lány rád és ők jönnek rád. Hoppá! Zsenialitás :)

2015. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokszor még egy kicsit sem ismer a lány és esélyt sem ad az egésznek. Ez szokott sza@ul esni. Elso benyomas ra fektetnek mindent. Es ha elsore nem majd masodjara.. Megy a kovetkezo fiuhoz mert annyi fiu odavan erte. Csak az lesz a bokkeno mikor csak lefekteti a fiu aztan semmit sem akar utana csak sirni fognak, es megis erdemlitek lanyok, csodalkoztok pedig van egy csomo esely arra h megismerjetek egy fiut de ti nem mert van meg rajta kivul 100 masik hat ha ilyen makacsok vagytok megis erdemlitek h csak arra kelletek, ti se nezitek a fiut mikor nevetve otthagyjatok.. Majmok.
2017. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!