Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyi idő, míg talpra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő, míg talpra álltok egy csalódás után?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm bevallotta egy pasinak, hogy tetszik neki. A pasi visszautasította. Nekem tetszik a lány, és ezt tudja is. Mennyi idő után próbálkozzak be nála?
2015. máj. 19. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
minél elöbb ne hogy lecsapja más!
2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lassan 1 éve lett vége de még mindig gondolok rá... nagyon szar érzés de ez van meg kell szokni
2015. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Durván 2 év.
2015. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legutóbbi 1hónapos kapcsolatomat szinte a mai napig nem hevertem ki, persze szakítás után kavartam más srácokkal is. Régóta ismertük már egymást a barátommal úgy 4 éve, de csak haverok voltunk, aztán összejöttünk, majd 1hónap után szakított velem. Azóta se beszélünk egymással... és nem tudtam még kiheverni. Azóta 13hónap telt el. És még gondolok rá.
2015. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 hónapja próbálok felejteni és talpra állni rendesen a csalódás után, de még mindig nem sikerült teljesen. Sok idő, ha szerelmes volt nagyon a lány.
2015. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már most is próbálkozhatsz.
2015. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valtozo de ha hamarabb beprobalkozol akkor nagyobb az esely az igen valaszra
2015. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!