Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is csalódást okozott...

Nektek is csalódást okozott az epilátor?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve vettem egy epilátort, mert már nagyon untam, hogy 3 naponta kell borotválnom a lábszáramat, és mert az olvastam, hogy 2-3 hétig tart a hatása. Tavaly május óta használom, és nagyon csalódott vagyok. 1 hetet is alig tudok kihúzni epilálás nélkül, egyszer télen kimaradt egy alkalom, hát 2 hét után undorítóan nézett ki a lábam. Nyáron általában heti 2x is elő kell vennem. Plusz lettek benőtt szőrszálaim, a művelet fájdalmas és sokkal tovább tart megcsinálni, mintha borotválnám. Hozzáteszem nem egy kínai vackom van, hanem egy 20.000 Ft-os Philips, amitől azért többet vártam.


Nektek mennyire vált be az epilátor? Milyen gyakran használjátok?



2015. máj. 19. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Braun van.Lábamat nem tudom vele,mert nagyon fáj :) Pedig bírom a fájdalmat,de maradtam a borotvánál.Volt pár sötét szőrszál az alkaromon,így úgy döntöttem 1éve,hogy a könyökömig végigmegyek rajta,hogy teljesen sima legyen.Tök jó sima a kezem,kevesebb is a szőrszál,ott meg vagyok vele elégedve.
2015. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban utánanéztem mielőtt vettem, így nem ért meglepetésként hogy az epilátort is hetente többször kell használni ha sima lábat akarok. Ez normális mivel a szőr nem egyszerre nő ki. Nekem 2 naponta kell epilálni de még mindig jobb mint a borotva, az nálam csak néhány óráig tartós, szóval semmi értelme használni.

A benőtt szőr is előfordul, ez ellen lehet kapni AHA savas krémeket, meg bőrre való dörzsis szivacsot. Megelőzik a szőrbenövést.

2015. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy hámlaszd és hidratáld a lábadat rendszeresen, így csökkentheted a szőrbenövések számát. Egyébként nekem teljesen jó egy-két hétig, szóval ez ember függő. Persze nekem is közben megjelenik pár szőrszál, mert ugye nem egyszerre nőnek. De szerintem érdemes az epilátor mellett maradni, mert hosszútávon talán jobb befektetés, elvileg évek múlva ritkul, gyengül a szőrzet, legalábbis én ebben bízom:)
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha évek óta borotváltad, akkor nem csoda, ha sűrű és vastag és gyorsan nő. Hetente megcsinálod, jópár év, de utána már alig nő. Én 15 éves korom óta epilálom, és mostmár szinte alig nő, pedig amúgy fekete hajú vagyok, erős szőrű voltam.
2015. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én eplitátorral kezdtem, 2-3 hétig sima volt a lábam tőle, és a szőr is ritkult. sajnos elromlott, és utána évekig borotváltam. nem kellett volna, mert azóta gyorsabban nő a szőröm, és bár egyesek szerint legenda, hogy a borotvától erősödik, hát nekem tényleg jól megerősödött... egy éve újra csak epilálom, kezd javulni a helyzet.
2015. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én már évek óta epilálom. szerintem jobban megéri, mint a borotválás. eleinte nagyon fáj, főleg hogyha előtte hosszú ideig borotváltad... nem is lesz olyan szép az eredmény, de utána sokkalta szebb, kényelmesebb, s szerintem nem kell hetente használni. én nagyjából havonta használom a lábamnál. nemrég kezdtem el a hónaljamnál is, sokkalta vékonyabbak és puhábbak lettek a szálak. én epilátor párti vagyok.
2015. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!