Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez! Nem vagyok olyan ronda, se kövér! Elég magas vagyok (165 cm), de még így is 45 kg! A bőröm alabból kreol árnyalatú és még napozok is, ezért nagyon barna vagyok. A hajam világosbarna, a hátam elejéig ér, a vállamtól kb. 5 centire. Nincsen olyan sok pattanásom, de az arcom tele van hegekkel, mert sokszor elestem. Szerencsére ezek nem látszanak, csak akkor, amikor nagyon megnézzük. Az állam hegyes, az arcom telt, tokám nincs, állkapcsom éles. Az orrom kicsit lapított, ajkam dús, szemem kissé mandulavágású,sötétbarna, szemöldökömet nem szedték még ki, mert nagyon vékony és világos.

Ha el tudtok képzelni, légyszi mondjátok meg, hogy mit gondoltok! Ha bonyolultan mondtam, akkor bocsi! Ha senki se tud elképzelni, akkor írjatok és rakok be képet!

Légyszi segítsetek! :(



2015. máj. 19. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És mi lett Gergővel meg Szonjával?
2015. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utsó: képzeld, most épp Gergő mellett ülök. Szonjával meg már több mint egy éve nem találkoztam és nem is tartjuk a kapcsolatot.
2015. máj. 23. 20:37
 13/21 anonim válasza:
Elég szomorú, hogy egy 12 éves ilyeneken aggodalmaskodik. Várja a fiúkkal vagy 5 évet még. Ha hamar elkwzded akár a szexet is, komoly pszichológiai gondjaid is lehetnek belőle.
2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utsó válaszolónak! Én szeretnék nyugodt lenni, de piszkálnak is, hogy nem volt még pasim meg még nem csókolóztam. Ez nem esik jól.
2015. máj. 31. 22:37
 15/21 anonim válasza:
Oszt kit érdekel? Muszáj megfelelni nekik? Muszáj követned őket? Ezt kívánja a társadalom? Nem hiszem.
2015. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező,akik ilyenekkel piszkálnak,belőlük lesznek az örömlányok.
2015. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, ez igaz!
2015. jún. 7. 13:09
 18/21 anonim ***** válasza:

1. Fiatal vagy. 2 A barna bőr nem olyan nagy hűhó, nekem kifejezetten nem tetszik.

19/F

2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
De édes vagy....kérlek, ne rontsd el magad 12 évesen, hogy már most ezen aggódsz....tudod, én mit csináltam 12 évesen? Ültem a gép előtt egész nap :D Ezt mind kb 18 éves koromig, és sose volt addig pasim....Utána megtaláltam életem párját, aki a férjem is lett :) Ne aggódj, 12 évesen a fiúk nem sok részét érdeklik a lányok...ilyenkor még nem annyira "ivarérett" a legtöbb:)
2015. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18: ???????

#19: Biztos nagy kocka voltál! XD

2015. jún. 9. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!