Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (meleg kérdés! ) fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés! ) fiúként honnan tudhatom hogy tetszem egy másik fiúnak?

Figyelt kérdés

nem vállalom mindenki előtt hogy meleg vagyok. Csak páran tudják.

köszönöm az értelmes válaszokat.



2015. ápr. 21. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ösztönből jön
2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megnéz, szemez veled, keresi a társaságod stb
2015. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha egyszer nagyon kedves máskor meg nem is köszön, ha néha sokat csetelünk (talán flörtölös hangnemben) máskor meg nem is ír vissza... akkor az mit jelent?

És a szemezés mettől szemezés? Lehet valami nekem szemezés de a másiknak nem?

2015. ápr. 21. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyeld! Meg fogod érezni.
2015. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én pl. annyira jól titkolom a szexualitásom, hogy az osztálytársaim azt hiszik, utálom az összes embert és legszivesebben remete lennék. Bár ezt nem mondanám éppen pozitiv dolognak...Viszont ha valakinek bejössz, arra elég jel van. Pl. szemez veled, néha azon kapod rajta hogy téged néz, esetleg megváltozik a viselkedése amikor te is ott vagy, vagy egy olyan mosollyal nevet rád néha, amit máskor nem látni. Ha ilyeneket látsz, kérdezz rá szerintem, egy próbát megér.
2015. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez olyan semleges szerintem,nem tetszel neki. én azzokkal viselkedek így.
2015. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vallald fel nyiltan...
2015. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!