Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele? Vagy így nem lehet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki másik városba lakik, de viszont iskolába oda jár ahova én járok iskolába, meg itt élek :D

Nagyon ritkán szoktam látni, amikor megy vonatállomásra, mert az iskolánktól nem messze van, és nagyon megtetszett külső és belső alapján is. Van pár közös barátunk, sőt neki az egyik legjobb fiú barátja az én egyik legjobb barátom, ő mesélt róla nekem, így tetszett meg igazából :D

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogy kéne megismerkednem vele, hogy ne legyen ciki az ha facebookon ráírok? :D

Mert csak úgy magába nem akarok ráírni, az nagyon gáz lenne, megfogadtam hogy először legalább élőbe beszélek vele, aztán facebook, de sajnos ez nem nagyon jön össze így :D



2015. máj. 20. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne ciki, ha ráírsz? Egyébként mindegy, fb vagy élőben, csak szólítsd meg valahogy. Mert ha nem teszed, utána bánni fogod.
2015. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kezdd valami ártatlan kérdéssel.. Pld. hogy az ő városukban van-e uszoda, vagy mozi, vagy bármi ami téged érdekel...
2015. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
.. merthogy majd szeretnél oda kirándulni egyik hétvégén, de nem tudod, mit érdemes megnézni.. mit lehet csinálni. :)
2015. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
ilyen kérdést fel ne tégy neki.. :D nem akarlak meg sérteni kedves előttem hozzá szóló, de nem a 60 as években élünk.. ne égesd le szegény srácot ha nem muszáj.. csak egyszerűen menny oda hozzá, (ha magába van) és mutatkozz be neki, hogy pl: szia krisz vagyok.. mondod hogy ismered a legjobb haverját, és az neked is a legjobb haverod, és bla bla már menni fog magátol az egész.. a lényeg, hogy az alap meg van, és onnan már csak rajtad múlik.. ha segítség kell majd írj privit, és segítek szívesen! :)
2015. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Haaahaaaha... Na akkor próbáld meg az utolsó hozzászóló szövegét... :D :D :D
2015. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
ne haragudj az "utolsó hozzá szóló" vagyok, még mindig jobbnak tartom, azt hogy egy valós alappal érvel, mint egy olyannal, hogy nincs e uszoda, mert szeretnék oda kirándulni meg ilyesmi.. úristen, hagyd már ezt a netes szöveget, életedbe nem láttál még közelröl csajt. már bocsi :)
2015. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én csaj vagyok, és nekem például legelső körben jobban tetszene az a kirándulós duma, a másikkal nem igazán tudnám hova tenni,mert nagyon örülök, hogy ugyanaz a barátunk, de mit akar?! Ha meg azt is mondja, hogy mennyire meg akar ismerni, azzal kicsit nyomulós lenne számomra. Inkább egy sima beszélgetéssel kezdje, valami semlegesebb témáról, mert akkor beszélgetés közben eldől, hogy megvan-e a szimpátia. Ha pedig kölcsönös, utána jöhet az őszinte "Tetszel nekem, megismernélek"- dolog, mert én úgy vagyok vele, hogy amíg nem beszélget velem valaki, addig igazán nem is lehetek szimpatikus neki, hogy mindenáron meg akarjon ismerni... (más a hallásból "ismerem" és szoktam látni, mint a személyesen dumáltunk már és van egy "alapképem" róla élőben is)
2015. máj. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok :D Bocsi hogy a kérdésem miatt viszálykodtok, nem ez volt a célom :D Bár az a baj hogy a legjobb barátom (meg még pár osztálytársam) is onnan valósi, szóval kicsit nem lenne reális ha tőle kérdezném :D

Utcán meg már fél éve nem láttam, akkor is 4-5 fős társasággal ment, szóval az se hiszem hogy jó ötlet :D Azon agyalok most, hogy valahogy a közös barátunkkal "kérdezősködök", de az se az igazi :D Nyáron lesz egy fesztivál a 2 város között (ő és én ahol lakunk), ott lesz a közös barát meg ilyenek, talán egy kicsit velük is lesznek, aztán próbálok beszélgetni, de az még július közepe, addig meg már ki tudja kivel jön össze :D

2015. máj. 21. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Azon ne agyalj, hogy össze jön e valakivel, és ha úgy adódik ne is kérdezd meg :) ha nem tudsz vele beszélni személyesen, akkor írj rá facebookon! :) ne szarj már, nem vagy te kislány!! ismered a mondást, "ha nem mersz nem nyersz" :) "utolsó voltam" :'D
2015. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsi, az utolsó előtti! :D
2015. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!