Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek és jöjjek...

Hogyan ismerkedjek és jöjjek össze vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki tetszik. Szeretnék vele beszélni, de önbizalomhiány miatt nem megy, szóval nem merek odamenni hozzá. Nem akarok a mai divat szerint a neten megkeresni és ráírni.

Tudtok írni tippeket, hogy legyőzzem a "félelmet" és odamenjek hozzá?



2015. máj. 3. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Közelítsd meg kigyúrt mogorva kopasz emberekkel

Ha ezek után is félsz, hagyd a phicsába! :D

2015. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aladar12 ***** válasza:
rúgd seggbe magad. csak menj oda és arra gondolj, hogy nem érdekel a vég-kifejlett és eleinte csak egyszerű témákról beszélgess vele.
2015. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hulye.vagy válasza:
Valami indokkal szolitsd le pl h nem latta e az elhagyott pulcsidat, vagy valami, es ha kolcsonos a vonzalom, valszeg nem csak odavagja h nem:)
2015. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy fiúval.

De ha belegondolunk,akkor mit veszíthetünk?Öcsém,mindjárt vége az iskola,és nem lesz még egy ilyen jó alkalom hogy bemutatkozz neki!:D Ha az első lépést megtetted,és tényleg olyan aranyos mint amilyennek látszik,akkor simán belemegy egy-egy délutáni lógásba,megismeritek egymást stb...a nyáron meg sok programot tudnátok szervezni,szóval szedd össze magad,gondolj arra hogy most vagy soha,és mutatkozz be,Szia xy,már egy jó ideje szimpi vagy,szeretnélek megismerni,remélem nem vagyok tolakodó,csak barátkozni akarok..vagy valami ilyesmi:)

hajráá!

2015. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és ötletes válaszokat, de természetesen meghallgatok több tippet is.
2015. máj. 3. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok csak lányként. Szerintem tedd meg,mert én is többször belegondoltam,hogy milyen rossz lesz,ha sulinak vége és nem látom majd,szóval minél hamarabb annál jobb! :)
2015. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, köszi

Neked is sok sikert:)

2015. máj. 3. 16:46
 8/10 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2015. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én most 13, de júniusban leszek 14

Ő is 13-14 körül van

2015. máj. 6. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönj neki! :)
2015. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!