Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de nem tudom hogy hogyan szólítsam le milyen beszélgetést kezdeményezzek az utcán hogy sokáig tudjunk beszélgetni úgy hogy 3p múlva nem következzen be a kínos,kellemetlen csend.(A lány szinte teljesen ismeretlen csak néha szoktam látni) Tudtok ehhez pár db tippet,tanácsot adni?:)
2015. máj. 21. 20:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

előző kommentelő vagyok.

szal azt is írtad, hogy nem akarod letámadni elsőre azzal, hogy bejön.. de nem gondolod, hogy ha egy lányhoz odamegy egy tök idegen fiú, akkor nem fogja venni az adást? :D sztem őszinteséggel többre mész. persze ez nem azt jelenti hogy az elején öntsd ki neki a szíved. amit az 1.kommentelő írt, abban semmi nyomulós nincs, max az előadáson van a hangsúly

2015. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincsen kutyám és nem is lakunk annyira közel hogy össze fussunk véletlenül.Amit írtál pl nem rossz. De sztem is venné az adást am..:DD Akkor valami olyasmivel kell előállnom vagy ahhoz hasonlóval amit az 1.komm. írt. De ha leszólítom azt mondhatom neki hogy azért megismerkednék meg vele mert szimpatikus/tetszik? vagy ez elsőre korai lenne?
2015. jún. 2. 21:09
 13/13 anonim válasza:
Ha azt mondod, hogy szimpatikus számodra az jó:) utána már csak a lányon múlik ha mindent megtettél a helyzethez adódóan
2015. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!