Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig nem volt barátnőm...

Ha eddig nem volt barátnőm akkor már kicsi az esélyem hogy lesz? Nem tudom miért de nem merek oda menni a csajokhoz, nem tudom hogy mit kéne mondani! Lehet hogy bele kéne törődnöm? 25f

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Lezs majd, csak probalkozz jobban... Keress a neten csajozos dopumakat ha maskepp nem megy, noveld az onbizalmad, legyel spontan, ne papucskodj, dtb, es ismerkedj neten, tarskeresokon is
2014. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

25 évesen szerinted itt az élet vége, hogy már kicsi lenne az esélyed? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :D

Az életed még csak most kezdődik!! :) Az gyáva szöveg, hogy bele kéne törődnöd és gondolom, te azért nem vagy gyáva és nyuszi! :)


A lányok is ugyanolyan emberek, mint te! Legyen bátorságod odamenni egy lányhoz, ha látod, hogy kölcsönös az érdeklődés! Ha elutasít, akkor mi van? :D Semmi, mész tovább! Addig folytatod ezt az utat, míg el nem érsz a kívánt célállomáshoz! :)

Ha már odamentél, kezdj el szimplán beszélgetni vele, hogy hogy van, vagy éppen amit hoz az aktuális szituáció, pl suliban, melyik órára vársz, vagy hogy tetszett ez....stb.

Legyen fantáziád! :)

2014. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Lehetséges,én is így vagyok már vele,bár én régen simán odamentem csajokhoz.Csak azóta folyamatosan visszautasítottak,megaláztak,és ezzel elment a kedvem és az önbizalmam is tőle... :/

23/F

2014. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
neten próbálkoztam de csak arra volt jó hogy a maradék önbizalmamat is el vegye!Élöbe meg nem merek oda menni senkihez.
2014. okt. 12. 10:32
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha mindig visszautasitanak, rosszul probalkozol... Minden visszautasitassal egy arnyalatnxit valtoztatni kell a strategian, vagy a duman, vagy valamin.. Ne erezze azt a no, h csak meg akarod dugni, de azt sem, h 5 perc alatt szerelmes lettel bele.. Beszelgess vele mint egy barattal, es legyen humorod megnevettetni.. Ha jol csinalod, o fog kezdemenyezni
2014. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
még nem nagyon volt lehetőségem egy csajhoz se, nem merek oda menni egyhez se?lehet hogy ez a sorsom?
2014. okt. 12. 10:43
 7/27 anonim ***** válasza:
Képzeld én pedig olyan helyzetben vagyok, hogy már több mint fél éve szemez velem egy foglalt lány, én pedig többek közt emiatt sem kezdeményezek nála. Egyetemről van szó egyébként és ő kezdett el szemezni velem, néha talán mosolyog is, de így, hogy foglalt, nem tudok lépni, ugyanakkor idegesít, hogy biztos töketlennek hisz, én viszont nem szeretnék foglalt lányokkal kezdeni, annyi becsület szorult belém.
2014. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
És hogy válaszoljak is, nem kicsi az esélyed egyáltalán. Ha frusztrál ez a dolog, akkor egy igényes fizetős korodbelihez elmész és nem foglalkozol mással, csak hogy jól érezzétek magatokat és kész. Lesz némi tapasztalatod és önbizalmad is egyben. Én is ezen gondolkodom nagyon erősen, mert jelenleg vagy pechem van egy nővel, és igazából időm sincsen kapcsolatra... 24/F
2014. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
feladom!Ha eddig nem kellettem senkinek akkor miért kellenék később ilyen tapasztalatlanul?Csak már annyira idegesít hogy ilyen luzer vagyok a csajos dolgokba,már az életkedvemet is el vette!
2014. okt. 12. 11:00
 10/27 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak azon csodálkozom, miért tekintenek a fiúk/férfiak a nőkre külön állatfajként. Nem tudod, mit kéne mondani? Egy fiúhavernál hogy indítod a társalgást? Egy lánynak se kellenek nagy varázsigék, egyszerűen csak legyél természetes, felszabadult, és máris többet tudsz tenni, mint bármi más gagyi netes csajozós dumával. A csajozós dumákat különben halkan megjegyzem, a legtöbben nem szeretik.
2014. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!