Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy én szakítottam meg a kapcsolatot, miközben szeretem!?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk 3 hónapja, az elején úgy volt, hogy összejövünk, közben én beleszerettem, de most kiderült, hogy ő nem tud többet elképzelni, következő szintre lépni, nem én vagyok neki a nagy Ő. Viszont azt akarta, hogy attól még találkozhatunk és lehet csók (szex még nem volt.), meg sokat keresett eddig is, telón is, neten is, de keveset találkoztunk. De én mondtam, hogy akkor inkább hadd felejtsem el, mert én többet érzek iránta és most egy ideig ne beszéljünk. Szóval megszakítottam vele a kapcsolatot.

De belepusztulok, mert közben meg szeretem. :(


De ha nem kellek neki eléggé, akkor ennek nem sok értelme lenne, nem?

Nem tudom, hogy felejtsem el, egyfolytában sírok. :((



2014. ápr. 29. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem helyesen cselekedtél, de azért ezt most próbáld meg kívülállóként olvasni:

"ő nem tud többet elképzelni, következő szintre lépni, nem én vagyok neki a nagy Ő. Viszont azt akarta, hogy attól még találkozhatunk és lehet csók"

Tényleg olyan tökéletes lenne Neked?

Ha nem esik le, akkor olvasd el újra minden nap még vagy 2-3 hétig, és rá fogsz jönni, hogy nem erre van szükséged... kitartás!

2014. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő ennyire biztos benne, hogy nem tudna téged úgy szeretni, meg hogy ebből nem lehetne semmi komoly, akkor jól tetted. Ez később jó eséllyel csak egyre rosszabb lenne neked, hisz oda adod tested-lelked, ő meg nem tudja értékelni, a szemében te csak egy jó barát leszel... Még rosszabb esetben melletted talál valakit, akibe beleszeret. Azt meg ne akard megérni... Jobb ez így, még éppen időben, hisz a szexxel az érzelmek csak erősödtek volna, és valószínű szintén csak a te részedről. Sajnos ez van, a szerelem nem mindig kölcsönös :(
2014. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is erre gondoltam, hogy talán még időben fejeztem ezt be, csak már nem az első eset, hogy sajnos az eszemre hallgatva nekem kell megszakítani a kapcsolatot.


Viszont hogy rajta hogy teszem túl magam, sikerülni fog-e, azt nem tudom. :( Mert közben meg szívesen megcsókolt, mindig szorosan átölelt... :(

2014. ápr. 29. 11:09
 4/10 anonim válasza:

Majd idővel elmúlik..


Vagy mégis keresd a társaságát, hiszen érzelmileg függsz tőle.

2014. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van.Ő nem tudna csak barátként szeretni,én meg bele pusztulok abba,hogy szeretem.De előadta,hogy szex simán lehetne köztünk,ölelések,bújások stb.Én meg ezt igy nem akarom,mert semmi értelmét nem látom annak,hogy bele menjek.Nálam még tetézi is a helyzetet,hogy van olyan bunkó,hogy elmeséli a csajozásait is.Most is hóditgat egy csajt,én meg napról napra jobban bele halok.Már a beszélgetéseket is minimalizáltam vele.Pedig régebben állandóan egymáson lógtunk chaten :(
2014. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Te miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot, vagy legalább azt, hogy egy ideig ne beszéljetek, amíg elfelejted? Nagyon nehéz volt nekem is ezt kimondanom, szenvedek is rendesen mondjuk, de ... :(

2014. ápr. 29. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert sajnos a szivemre hallgatok amikor rá irok,pedig tudom hogy nem kéne.Vagy ha nem keresem akkor már kiakad,hogy kerülöm.Minap ez miatt volt egy csúnya veszekedésünk is,mert hogy nagyon fontos vagyok neki,és hogy szeret biztonságban tudni.Most meg haragszik,mert megkértem hogy ne aggódjon értem,ne akarjon mindent tudni,mert köszönöm megvagyok én igy is.Nálam az a legnagyobb baj,hogy sokszor tényleg azt érezem,hogy fontos vagyok neki,majd jön egy bazi nagy pofon,amikor benyögi hogy csajozik.Majd utána bocsánatot kér,hogy bunkó volt.De akkor már késő mert romokban vagyok.
2014. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene hagynod magad ennyire. Én is érzek jelenleg még nagyon is a pasi iránt, de ezt már nem tudnám tolerálni. A lábadra kell állnod és megmondani neki, hogy ne játszadozzon veled, mert ezt addig fogja csinálni, míg nem szégyelli, vagy míg nem lesz valakibe totál szerelmes és aztán meg majd dob téged. :(
2014. ápr. 29. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfogom makacsolni magam,egyre jobban érik bennem is.Ennek igy semmi értelme,én is tudom.Idő meg majd begyógyitsa a sebeket,azt szokták mondani.Csak tudod én tényleg támaszkodhattam rá bármi volt,és mostani viselkedése nagyon fáj.De nem szabad erre gondolnom nekem sem.
2014. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki kell várni, amíg elmúlik az a nagyon rossz érzés. Ismerem, nekem sem két nap alatt múlt el, amikor valaki szakított velem (ez ugyanaz az érzés). Addig meséld el minél többször, hogy kiadd magadból a bánatod, de el fog múlni, hidd el, lehet, egy év múlva csak, de elmúlik, és utána örülni fogsz, hogy megtetted ezt a lépést. Majd jön egy igazibb is.
2014. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!