Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba persze ő barátként tekint rám, velem beszéli meg a dolgait, baját. Ez már több mint egy éve megy, kínzom magam. Próbáltam új kapcsolatot kezdeni, d folyton keresett. Szakítottam azóta újra hanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hát feledni lenne érdemes, én is hasonlóban vagyok csak fiú ként , elég szívás :(
2014. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valld be neki

lehet nem viszonozza, de legalább nem kínzod magad ezzel tovább

és akár még jól is elsülhet

2014. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a barátból még lehet akármi ez tapasztalat.Nincs kimondva h nem lesz több vagy kevesebb
2014. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éve tart már, ennek semmi értelme. Időpocsékolás csak.
2014. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, sokféleképpen alakulhat a dolog. Talán azt hiszi, hogy te is csak barátként nézel rá, mert nem adtál semmilyen "jelet". Plusz az is megeshet, hogy azért is beszéli meg veled a dolgait, mert lelki társnak is tart téged. Én is azt tudnám tanácsolni neked, mint az egyik előző válaszoló, próbáld vele megbeszélni a helyzetet, és ha még el is utasít téged, akkor is sikerült legalább tisztáznotok a dolgot, és könnyebben tovább tudsz lépni.
2014. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten féltékeny is, nem akarja h mással legyél de ő sem akar igazán, lényeg h el tudjon érni mikor szüksége van rád, bármikor. és ha párod lenne nyilván ez változna.

de lehet h tévedek......

És valóban 1 éve tart már ez, kínlódás az egész történet vele, játsz vele nyílt lapokkal , terítsd ki neki a lapjaidat és adjon konkrét válaszokat.

Aztán ha semmi konkrétat nem mond akkor meg ne foglalkozz vele.

2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Éppen ez már egyszer rákérdezett, hogy ugye mi csak barátok vagyunk??? erre én féltve azt,hogy akár barátságunk ürügyén együtt legyünk azt mondtam, hogy igen persze. Erre ő jó mert én se tetszem neki. Nagyon úgy néz ki szeretem kínozni magam... Pedig akadna akivel újat kezdhetnék, de ahogy írtam nem tudok.....tőle
2014. máj. 25. 21:24
 8/9 ASOT ***** válasza:
100%

Korlátoz téged, és azért korlátoz mert hagyod h korlátozzon.

Ez már nem egy barátság , ez már kisajátítás.

És amin mindig elbukhatsz az a sajnálat lesz.

Néha túl kell lépni ezen és nem törődni a másik érzéseivel ha az a mi érzéseinket tönkreteheti, és keresztbe tehet az életünkben ez által.

Mniél hamarabb leépíted őt annál jobb lesz.


ÉS utána sem kell reagálnod neki semmire.

2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ASOT nagyon szépen leírta :D
2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!