Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a többségnek a vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a többségnek a vékony csajok jönnek be, akkor a tényleg kövérek miért mindig foglaltak, a vékonyak pedig nem?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ez csak mostani szépségideál, és biológiailag a kövérség termékenység. Meg, hogy jókedély és kisugárzás, de kevesebb önbizalom is elég, hogy leszólítsd.

Ennyi lenne az egész? Fiúk, van még valami titok, amiért jobbak (párnázottság, lehet rajta mit fogni)?



2015. máj. 26. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Inkább mutass magadról egy képet! Többre mész vele. :)

22/F

2015. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Kutya játszik csontal, nekem is a teltebb lányok jönnek be, 165cm 55-60 kilóval :)

18/F

2015. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

szóval most arra fogod hogy nincs barátod mert vékony vagy

értem én

17/F

2015. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
A kövér csajok a lúzereknek való, az elég ciki ha a lány nehezebb mint én. Egyébként azért foglaltak mert nincs sok belőlük hála az égenek, vékony lányokbol több van.
2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez nem teljesen igaz. Sokan akkor híznak meg inkább amikor már van párjuk .
2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
ez egy jó kérdés de ez tényleg így van
2015. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

#2 az hol teltebb? :D az az egészséges...

és nem, nem vagyunk mindig foglaltak, sőt, erre pont, hogy csak a vékony lányoknak van párjuk.

viszont valaki hiába vékony, ha esetleg az arca nem szép,illetve mindenkinek más tetszik. Szerintem belőled sem ugyanazt váltja ki egy 20 kilós fölösleggel rendelkező pasi, mint egy testépítő, vagy egy olyan srác, aki brutálisan vékony. Az már izlés kérdése, hogy kinek mi tetszik.

2015. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös válaszadónak nagyon köszönöm, valamire rávilágítottak!

Mindenkinek megy a zöld kezecske!

2015. máj. 26. 22:11
 9/16 anonim ***** válasza:
foglaltak a kövérek? :D ezt meg hol olvastad?
2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem olvastam, ismerősi körben tapasztaltam, csomó ilyet ismerek.
2015. máj. 26. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!