Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a többségnek a vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a többségnek a vékony csajok jönnek be, akkor a tényleg kövérek miért mindig foglaltak, a vékonyak pedig nem?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ez csak mostani szépségideál, és biológiailag a kövérség termékenység. Meg, hogy jókedély és kisugárzás, de kevesebb önbizalom is elég, hogy leszólítsd.

Ennyi lenne az egész? Fiúk, van még valami titok, amiért jobbak (párnázottság, lehet rajta mit fogni)?



2015. máj. 26. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én tényleg szívesen látnék rólad egy képet. Lehet, hogy a szomszéd lány vagy. :)
2015. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ez egyszerűen egy baromság. Más probléma van veled, kérdező. (Bár amúgy ha a vékonyság az nálad csontvázalkatot jelent, akkor igen, annál még egy kövér csaj is jobb.)
2015. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy a vékonyak tetszenek :) pl 165 cm, 48 kg mondjuk nincs barátnőm, de kövér lánnyal biztos nem jönnék össze.. 23/f
2015. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Tudod a fiuknak vannak bizonyos szükségleteik, amikért egyesek képesek a legaljából válogatni, mellesleg ami itt zajlik hogy 1 lányra 20 fiu jut, akinek bírja a gyomra és van zacskója az bevállalja, egyébként meg lányoknál 90% foglalt a maradék 10 felmegy társkeresőre ésmár 2000 fiu rajong érte, ennyi.
2015. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

2-es!

Neked a 165 cm-es 55-60 kg-os lány a telt???

Én 163 cm vagyok, 59 kiló...mutatnék magamról fotót, még senki nem nevezett teltnek.

2015. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia a legtöbb fiunak a vékony lány jön be pl nekem is de azért nekem is a vékonyak jönnek be mert azok szépek de telebeknél is van kivétel akik szépek
2015. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!