Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miert vagyok ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémával küzdök, illetve már próbáltam szembe szállni vele,de nem sikerült legyőznöm...hogy akárhány fiú szeretne velem járni én valamiért mindegyiket visszatutasitom. Nem a kinézetük miatt, se nem a ,,belsőjük,, miatt,mert vannak akik olyan rendesek tényleg...de valamiért nekem nem megy az, hogy valakivel együtt legyek/járjak. 17 vagyok..nem tudom, hiogy normális-e még az ilyen , ilyen korban . Nektek mi a véleményetek?

2015. máj. 27. 08:08
 1/4 anonim válasza:
57%

Ugyan igy vagyok.. akarhogy tetszik valaki/akarmilyen aranyos stb. egyszeruen nem tudok vele mit kezdeni.. Nem tudom elkepzelni,hogy legyen barkim is.. De gondolom idovel majd ez valtozik mikor mar a csaladalapitas lesz a fo tema..:)

Ha te nem 'szeretnel' baratot akkor szerintem normalis ,nem kotelezo:)

2015. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nem vagyok érett, nem vagy kész egy kapcsolatra.

Tudod, hogy most az a menő, hogy már 12 évesek is járnak. Amikor én voltam iskolás, akkor az is ritka volt, hogy valakinek középiskolában volt párja.

2015. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nem mindenki vágyik kapcsolatra.
2015. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! :)
2015. máj. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!