Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok errol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errol a szituaciorol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ez a sztori a napokban tortent velem,es szeretnem kikerni a velemenyeteket..

A volegenyemmel 2 eve vagyunk egyutt.

Van egy kissebb ettermunk.. ( gyros)

Mindennap egyutt csinaljuk meg a kenyeret,keszitjuk elo a dolgokat,pizza stb. Eppen dolgoztam amikor hallottam hogy viber-en valaki ir ( azt hittem fontos,beszallito,akarki akarmi surgos) ekkor lattam hogy egy no irt.. Jo reggelt baratom cimmel ( eredetileg: Buon giorno amico mio ( olaszban elunk)

Mgkerdeztem hogy kiaz.. kertelt ossze vissza,eloszor azt mondta hogy kb 60-70 eves a no.. aztan azt hogy egy megrendelo es nincs sok ideje varni,igy flhivja ha kll neki egy pizza,es mire ideer mar kesz is van,aztan azt hogy egy ismerosenek szervezte be a csajt.. elkezdtem vele kiabalni az idegessegtol,kikapta a kezembol a telefont,es nem adta vissza kozben pedig azt mondta hogy: jajj tudod hogy csak cukkollak.. ekkor becsaptam magam utan az ajtot erobol,es elviharoztam,azota beke van,de bennem van hogy mivan ha?... vagy szerintetek csak tulreagalom? a szamot kitoroltem,es letiltottam hogy o se tudja es a csaj se tudja hivni.. Akkor ezutan nagyon kiadtam ( szerintem jogosan) es azota sem vagyok nyugodt,hogy mi van ha vele megy felre... kb 2 hete beszeltunk a gyerek vallalasrol,hazassagrol hogy ha jol megy minden jovore johetnek ezek a dolgok.. de igy? ti mit gondoltok errol? Szerintetk hogyan derithetnem ki az igazsagot? kamera nincs felszerelve nalunk,de meg arra is gondoltam hogy egy apro kamerat veszek,es ezaltal "megfigyelem" tudom csunya dolog lenne,de megis hogyan? idoben er haza,vagy egyutt megyunk,minden nap reggel 9-tol este 8-ig dolgozik,negyed 9-re mar otthon van vagy vagyunk ha ugy van,ezutan veszi az egy alkalmazottunk a kajaldat.. Szerintetek mit tehetnek? Jogos a felelmem? szerintetek tnyleg van valami vagy csak en fujom fel? tenyleg van olyan hogy vki hivja hogy egy pizza lesz 5p mulva ott vagyok,addigra elkeszul-e de ez a no engem felkavart hogy jo reggelt "baratom"......

Elnezest egy kicsit zavaros es hosszu lett,de remelem a lenyeg leszurheto belole,nagyon ideges vagyok,azaz nem is ideges inkabb feszult..

Koszonom a valaszokat!


2014. nov. 5. 20:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem irni:

Amiota tortent az eset, ( kb 3-4 napja) nem irt neki latvanyosan a csaj,arra is gondoltam hogy irta neki vagy hivta hogy ne hivja ettol eddig....

A szamot csak ma tiltottam le a telefonjarol..

2014. nov. 5. 20:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ő olyan típusú, előbb-utóbb úgyis ki fog bújni a szög a zsákból. Legyél őszinte és egyenes, mondd meg neki: Ha csajozik, te lelépsz.
2014. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kár volt letiltani egyetlen forrás kideríteni,hogy tényleg megcsal-e.Nyugodj meg és csinálj úgy mint aki elfelejtet mindent és tarsd szemmel így ha tényleg megcsal talán könyebb lebuktatni.
2014. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha én valakivel együtt vagyok, kizárt, hogy azt írjam neki, hogy "Jo reggelt baratom".
2014. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es: Kizartnak tartod? A no tud rolam hogy en vagyok,erre en is gondoltam,de arra is hogy csak egy alca...

Es hogy deritsem ki szerintetek? tippek,otletek?

2014. nov. 5. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd szemmel. Ha azt látja, hogy nem gyanakszol könnyebb lebuktatni egy esetleges megcsalás esetén.

A sógornőm pl felhívta a férje szeretőjét, amikor a nő smst küldött a férjnek, a feleség meg elolvasta. Az a lány bevallott mindent, és azt is, hogy a férj egyedülállónak állította be magát.

Ebben az esetben a feleség meg is érdemelte....ő orrba szájba csalta a férjét mindig is. Most már a férje is csalja. Ennyi.


De ha fel is hívnád a nőt, nem biztos hogy bevallaná a dolgot, ezért jobb a megfigyelés. Bár ahol 1x már megingott a bizalom, oda nem fog visszatérni.

2014. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én viszont leültetném.Hideg fejjel,higgadtan,nyugodtan,és rákérdeznék,hogy akkor ki is volt a hölgy aki ráírt?Mert ugye több variáció is volt rá.
2014. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ott lett elcseszve a dolog hogy tudja hogy tudod :) Ne mutass ki semmit ,hagyd hogy azt higyje megbízol benn és lecseng a dolog.Közben meg seimán ellenerőzid időnként a telefonját.Ha új szám a híváslistán akkor fülkéből csörgesd meg .Bejön :)Nem támogatom az ilyen felállást" Na de ha összeakarnám kötni az életem valakivel..gyerek..stb, akkor biztosra mennék az 100.
2014. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Basta basta, vattenefaculo...

Szerintem egyértelmű a sztori, c'é una scappatella, accidempoli!

2014. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csal meg, de ki fog derülni, ha nem tudják egymást keresni, akkor patáliát fog csapni belőle.

Minél nagyobbat, annál biztosabb lehetsz a dolgodban.

2014. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!