Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről a szituációról? (morbid)

Figyelt kérdés

A lány szűz, a fiú nem. Szerelmesek egymásba. Már együtt járnak egy ideje. A fiúnál vannak, a fiú azt hiszi hogy szexelni fognak. Erre a csaj valami ilyesmit mond:

- amikor idejöttem, azt hittem le fogok feküdni vele, és aztán mondom el... De nincs szívem, mert lehet hogy neked rosszabb lenne ha most lefeküdnénk.

A fiúnak lekókad a már álló pénisze.

-Leukémiás vagyok-mondja a lány. 2 hónapom ha van.


Ilyenkor mit csinálnátok? pár hete van hátra, és nem akar szüzen meghalni, neked viszont úgy kéne tovább élned, hogy megdugtad szegényt a koporsóban. Szinte.



2014. máj. 27. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Neked valami nagyon komoly mentális problémád van ember...
2014. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Azért akármennyire is utolsó fázisban van, még egyelőre él. Egy érző emberi lény, akit azért nem a koporsóban d*gnék meg.

Ha szeretem, megtenném a kedvéért.

2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Megdugnám a lányt, de úgy, hogy sose felejtse el. Aztán elutaznák vele egy egzotikus országba, ott is megdugnám sokszor és olyan élménekben részesülne mint soha.
2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
hát ha csak pár hete lenne hátra akkor lesném mindden kivánságát és probálnám a lehető legjobbá tenni azt az időtartamot ami még hátra van neki
2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

ez mondjuk tényleg elég morbid...

de ha az a kívánsága, hogy menjen a menet, és te elutasítod, az olyan mintha a "megcsinálom még letemben" dolgokat nem engednéd neki... ilyenkor segíteni kell mindenben, még ha nekünk szar is, hogy neki jó legyen.. amíg nem árt vele senkinek, addig csak a kedvére teszünk, ha teljesítjük a kéréseit:)

2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyuljon meg!
2014. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez gondolom nem valós alapú történet. De ha szeretik egymást, szerintem nm számít, hogy leukémiás, attól még kívánhatják egymást és kihasználhatják a hátralevő időt.
2014. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért, jobb lenne úgy tovább élni, hogy tudod, hogy gyakorlatilag egy haldokló utolsó kívánságát utasítottad vissza?
2014. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Dee, a csaj még szűz, és valószínűleg még várt volna a dologgal, csak azért szeretné mégis, mert lassan haldoklik.
2014. máj. 27. 19:58
 10/19 anonim válasza:
31%

Kérdező te egy gyökér vagy,


Miért lenne baj hogy lefekszel vele!!!!!!!!!!


Nem lehetsz ilyen gyökér, egy normális srác ilyenen nem gondolkodna!


Én lefeküdnék vele természetesen nem szánalomból, hanem azért mert össze jöttem vele.


Miután elment, nem egy halott nővel voltam! Hanem egy emberrel akivel jól éreztem magam!

2014. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!