Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sosem lesz barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sosem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdek elkeseredni azzal kapcsolatban, hogy valaha lesz kapcsolatom, vagy, hogy egyáltalán egyetlen fiút is érdekelnék.

Teljesen átlagos lány vagyok, kicsit erős akarattal és őszínteséggel. Lehet, ez a probléma. Elég sok fiú barátom van, de ők csak úgy néznek rám, mint haverra (konkrétan, mintha pasi lennék) és ez nem zavar, csak a stílusomból adódóan általában barátnak néznek. Nem szeretek buliba járni, nem iszom alkoholt/dohányzom/drogozom és alapból idegrángást kapok a kortársaim körében terjedő "menő" dolgoktól.

Nem vagyok romantikus, vagy nyálas, érzelgős típus. Lehet, ez a baj. Túl komoly vagyok talán? Az baj? Vagy más probléma lehet?

18/L


2015. máj. 28. 20:13
1 2
 1/13 To7ka ***** válasza:

Érettebb lány vagy, próbálkozz picit idősebb, érettebb srácoknál. Az akaratos, túl őszinte személyiségből visszább lehet venni, ha jobban ellazulsz, elengeded és jól érzed magad, segíthet. Legyél nőiesebb! Ha sok srác barátod van akik haverként tekintenek rád, lehet picit elmentél fiúsba. Az nem különösebben vonzó, általában azért az se, ha sok fiú barátja van egy lánynak. Gondolom félnek a konkurenciától, egyebek..

Túl komolynak se jó lenni!:) Legyél vidám, mosolyogj sokat, engem speciel az fog meg egy lányban ha a folyamatos vigyorától nem tudok nem mosolyogni!:) És ez kölcsönös megy oda-vissza, és úgy nézünk ki mint a bolondok..

2015. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi roblema nincs veled. Majd ratalalsz a parodra, a lenyeg, hogy ne gorcsoj ra es ne bankodj amiatt, hogy most nincs.
2015. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez van velem is csak 14/L

Mintha csak magamat olvastam volna:)

Egyébként négy év van köztünk de kb rám úgy tekintenek mint egy 20 évesre...

2015. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ezekkel van a baj.

Külsőddel lehet valami ha még csak nem is próbálkoznak.

2015. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy ezt én írtam ki. Dettó ez a helyzet nálam is. De ki kell tartanod addig, amíg tudsz mert egyáltalán nem veled van a baj! Türelem.

19/f

2015. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1 Nem hiszem, hogy azzal van a baj, hogy nem mosolygok (alapból szinte mindig vigyorgok... inkább látásmódra vagyok komoly), vagy nem vagyok kedves. Nem tudom... lehet, hogy picit "pasis a hozzáállásom", de erre nem tudok figyelni mindig. Valamiért nem megy, hogy 0-24-ben bájos legyek.

4# Mert a külső az annyira fontos? Szerintem az változó és ami a lelkedben+agyadban van az többet ér, mintha akkora melleid lennének, mint a fejed. Mindemellett, mint mondtam, átlagos vagyok külsőre.

2015. máj. 28. 20:55
 7/13 anonim válasza:
Ha gondolod írj :D 16/f
2015. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem állítottam hogy többet ér, de mi más lehetne a baj?

Ha megnézed a sok üresfejű nőnek van barátja.

Talán még a stílusod lehet probléma (fiús öltözködés, vagy flegma) mást nem tudok elképzelni.

2015. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha akarsz dumálhatunk. 20/F
2015. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most írnék én is pár "jó" dolgot magamról, de a saját magam fényezése nem az én stílusom :) Ha van kedved beszélgetni, ismerkedni akkor nyugodtan írhatsz :) 18/F
2015. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!