Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sosem lesz barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sosem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdek elkeseredni azzal kapcsolatban, hogy valaha lesz kapcsolatom, vagy, hogy egyáltalán egyetlen fiút is érdekelnék.

Teljesen átlagos lány vagyok, kicsit erős akarattal és őszínteséggel. Lehet, ez a probléma. Elég sok fiú barátom van, de ők csak úgy néznek rám, mint haverra (konkrétan, mintha pasi lennék) és ez nem zavar, csak a stílusomból adódóan általában barátnak néznek. Nem szeretek buliba járni, nem iszom alkoholt/dohányzom/drogozom és alapból idegrángást kapok a kortársaim körében terjedő "menő" dolgoktól.

Nem vagyok romantikus, vagy nyálas, érzelgős típus. Lehet, ez a baj. Túl komoly vagyok talán? Az baj? Vagy más probléma lehet?

18/L


2015. máj. 28. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is és nekem sem volt még barátnőm, ha szeretnél ismerkedni írj :) 18f
2015. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ne haragudjatok meg nem pasit keres hanem tanácsot kért... Szerintem semmi probléma nincs veled és azzal se hogy sok fiú barátod van sőt rengeteg jó tulajdonságot soroltál fel pl hogy őszinte vagy ritka sajnos az ilyen a másik hogy nem iszol cigizel drogozol sajnos ez még ritkább hogy valaki minden káros szenvedélytől mentes úgyhogy ezeken én a helyedben nem nagyon változtatnák. Igazából itt szerintem nem benned van a probléma hanem másban mivel sajnos a mai társadalom (fiatalság) eléggé gyerekes és a te viselkedésed életszemléleted egy jópár fokkal komolyabb szinten van így valószínűleg ezért nem találsz magadnak megfelelő párt. De nem kell aggódni mert biztos fogsz találni. Annyi hogy talán kicsit idősebb férfiak között kell keresgélned mert a férfiak kicsit később érnek a nőknél és ezáltal a korodbeli férfiak nem biztos hogy épp a legmegfelelőbbek. de persze ez csak az én véleményem remélem segíthettem. 22/f
2015. máj. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm szépen. Remélem igazából, hogy valaha találok valakit. Persze néha borzasztóan koppan az, hogy egy-egy korombeli milyen gyerekes. Alapból nem szoktam magamra venni, csak párszor megdöbbenek, hogy én lógok ki a sorból. Ha meg a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye, tehát bennem lehet valami probléma.
2015. máj. 31. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!