Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban gáz lennék és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban gáz lennék és a barátom is hamar rám fog unni?

Figyelt kérdés

Egy-kèt "haveromtòl" folyton azt hallgatom hogy mennyire gáz hogy nem bulizok, nem szòrakozok eleget, nem èlem ki a fiatalságomat ès a barátom biztos hamar rám fog unni. Hallgatom ezt olyanoktól akik huszonèvesen mèg a szüleik nyakán èlősködnek ès bulin meg berúgáson kívül nem ismernek más szòrakozást. Nekem van állásom, van párkapcsolatom. Ès egy pèntek estèt buli helyett inkább, olvasással film nèzèssel vagy a szerelmemmel töltök. Nem èrtem hogy ez sokak szerint mièrt annyira gáz.

22/L


2015. ápr. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem gaz ne hallgass a barataidra ennek kene a normalisnak lennie. Ha a baratod egy erett biztos kapcsolatot akar akkor eletetek vegeig marad.

18/L

2015. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A te életed, amiben azt csinálsz, amit akarsz. A mások véleménye pedig ne érdekeljen!

Az, hogy a barátod rád fog unni emiatt, meg hülyeség!

2015. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok csak fiuban, de nekem megvan az okom is ra hogy ne menjek bulizni.

Engem is elitelnek erte, de nem erdekel.

2015. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem

nem

ti jól elvagytok,a többiek meg irigykednek

és

ezért mondják ezeket a baromságokat

ne foglalkozz ilyesmivel

2015. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hahaha, ők 10 év múlva is a szüleik nyakán fognak lógni..szegények..sajnálom őket:)inkább ilyen emberekkel inkább ne foglalkozz, mert nincs jövőjük csak a drog és az alkohol.
2015. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs igazuk csak ők még gyerekek. 18-25 között az emberek egyik része még gyerek a másik része meg felnőttként viselkedik és gondolkodik. Attól függ milyen nevelést kaptak, mit hozott nekik az élet és milyen társaságba keveredtek. Az, hogy valaki nem bír felnőni egyáltalán, az nem jó. Valamennyire jó azért gyereknek maradni, de ez épp elég ha annyiban kimerül, hogy szívesen csinálsz programokat, amik nem a meló a házimunka és hasonlók körül forognak, hanem neked szórakozás. De ennek nem kellene bulizásnak lennie.

Értelemszerűen ha a párod 24/7 bulizik és te nem mész vele, akkor rád fog unni, de az írásodból azt veszem ki, hogy ő is olyan mint te. Akkor meg pont az lenne a baj, ha te állandóan buliznál.

2015. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nincs köze ahhoz, hogy a párod meg fog unni. Maximum az lehet a gond ha állandóan a nyakán lógsz és nem hagysz neki levegőt.
2015. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!