Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lánynak udvaroljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánynak udvaroljak? Két nagyon különböző ember között lehetséges a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van két lány

Az egyik nagyon tetszik. Sok a a közös bennünk.

pl.: Zenei ízlés, érdeklődési kör stb.

De sajnos félig cigány (Sokkal normálisabb mint a lányok többsége)amit én nem nagyon tolerálok. Se a barátaim. Se a szüleim.(utóbbiak véleménye kevésbé izgat...sőt)


Van a másik lány

vele inkább ellentéteket lehetne találni közöttünk. Ő kevésbé tetszik de mégis nagyon jól érzem magam vele. nem tudom mit tegyek...igaz, hogy az ellentétek kiegészítik egymást?



2015. máj. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
és? Mivan, ha félig cigány? Ne ítélj el mindenkit a származása miatt, a belső a fontos. Én az elsőt választanám
2015. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni hogy roma,akkor első kilőve.

A második meg úgy tűnik inkább csak barátság

2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az elsővel sok a közös, jól érzitek magatokat együtt, ráadásul még nagyon tetszik is neked a lány, akkor őt válaszd..... ne a származása számítson, hanem a belső értékek


Én nem mindig értek egyet azzal, hogy az ellentétek kiegészítik egymást...ha nagyon különböztök akkor sztem többször elő fog fordulni, hogy vmiben nem tudtok megegyezni stb.... (én csak magamból indulok ki, nálam nem működött ez az "ellentétek kiegészítik egymást" feltevés...ugyanakkor vannak akiknél működik)


Én azt tanácsolnám, hogy az elsőt válaszd....de ha nagyon zavar a származása akkor nem biztos hogy bele kéne menni ebbe a dologba... gondold meg hogy neked mi a fontosabb: a származás vagy a belső tulajdonságok

2015. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hagynod kellene mindkettőt és várni hátha jön egy minden szempontból megfelelő lány


a másodikat szerintem semmiképp ne válaszd

2015. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem nagyon zavar, hogy Sztojka. Nem az emberek véleménye miatt hanem ki tudja milyen a családja?

Lehet egyszer áthívom filmezni aztán kiderül mi lesz. (ceksz) :D

A másik leányzó meg megmarad barátnak...

2015. máj. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!