Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak, borzasztóan érzem magam. :/ Adjatok valami tanácsot, lehetséges, hogy már nem szeret a párom? Részletek lent

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Mindketten (de főleg inkább ő) elég elfoglaltak vagyunk hétköznap, ezért csak hétvégén találkozunk. Akkor általában foglalkozik rendesen velem, kimutatja a szeretetét, de azon kívül néha furcsán viselkedik. Mindig mondja, hogy szeret meg hiányzom neki, stb de ennek egyre kevésbé tudok hinni. Kicsit úgy érzem, mintha nem lennék igazán fontos neki. Van, hogy napokig nem keres, vagy ha én keresem akkor nem mindig reagál. Mindig mindent megígér, de sosem tartja be. 2 hete találkoztunk utoljára, mert dolga volt, úgy volt tegnap, hogy találkozunk, de az utolsó pillanatban lemondta (mondjuk tényleg volt normális oka rá), ez engem elég rosszul érintett, ő viszont nem bánta, és úgy volt vele, hogy majd akkor hétvégén találkozunk, meg sem próbált előbbi időpontot ajánlani.

Már annyira elbizonytalanodtam az egész kapcsolatban, már az önbizalmam is kezd csökkenni emiatt, mert azt gondolom, hogy biztos velem van a baj, pedig én minden tőlem telhetőt megteszek. Nekem ő tényleg hiányzik, ha nem vagyunk együtt, én őszintén szeretem, de nála néha úgy érzem, hogy ő ezt csak úgy mondja.

Nem tudom mit tegyek adjatok valami tanácsot. :/ Normális 8 hónap után, hogy alábbhagy a lelkesedése? Az, hogy neki nem hiányzom látszólag annyira, lehet azért, mert a férfiak ezzel máshogy vannak, mint a nők? Segítsetek. :/ 20/L



2015. ápr. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Kevés a találkozás.
2015. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát lehet h van vkije de, ha rosszul érzed magad miatta akkor szakítsatok(a leírtak alapján nem a te hibád)
2015. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy készpénznek veszi, hogy vagy, rutin lett, hogy hétvégén találkoztok és ezzel "le van tudva".

Tervezzetek programokat, ruccanjatok ki hétvégén. Hétközben tényleg nem tudtok néha-néha találkozni? Az megszakítaná a rutint.

2015. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk hétvégére programot szervezni, az együtt töltött idővel nincs gond egyenlőre. Csak ha külön vagyunk akkor katasztrófa a helyzet kommunikáció szempontjából. Én ráérnék néha hétköznap is, csak ő nem hajlandó meghozni olyan "áldozatokat", hogy össze is jöjjön.
2015. ápr. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!