Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehetséges, hogy egy szép és okos nő nem talál párt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy átlagos, nem kirívó szépség. Normális, jóképű, okos pasit. Vagy ez túl sok elvárás? Nem kell, hogy kigyúrt legyen, ne ilyenre gondoljatok. Meg azért az sem árt, ha agyilag egy szinten vagyunk..

2015. ápr. 28. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
talán túl magasak az elvársok
2015. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hm, lejjebb adtam. De így sincs senki. Tetejébe szórakoztak is velem. :(
2015. ápr. 28. 13:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress tovább, ismerkedj, és legyél nyitott. Semmit se kell leadnod az elvárásaidból, azok nem számítanak ha szerelmes leszel.
2015. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Rossz, vagy kevés társaság, esetleg nem a legjobb természet.

Mondjuk én 30 évesként azt veszem észre, hogy a korombeli pasik egyszerűen eltűntek, vagy az a kevés aki van, az vagy már komoly kapcsolatban él, vagy szoknyapecér, vagy lúzer... És én se vagyok bányarém, meg az elvárásaim sincsenek az egekben... :( Csak én is kevés helyre járok...

2015. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Válogatós, nincs önbizalma, magábaforduló, nem jár el kikapcsolódni. tetszés szerint válassz.
2015. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na, 4-es, akkor összebarátkozhatnál a kérdezővel és járhatnátok együtt ide-oda.
2015. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van Hozzád való!

Lehet, hogy nem jó helyen keresed.

2015. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mozogsz-e olyan környezetben, ahol esélyed lehet normális férfiakkal ismerkedni.


Pl. el tudom képzelni azt, hogy egy kisvárosi iskolában tanító tanárnő, aki korábban meg humán szakos volt egyetemen, humán tagozatos gimiben mindig olyan környezet vette körül ahol 80-90%-nyi nő volt, ahogy láttam ezt a másik oldalon (azért nem ilyen durva aránnyal) reál tagozatos gimisként, műszaki szakos egyetemistaként.


Most is olyan cégnél dolgozok, ahol van egy csomó rendes, nem is rossz képű, de nőkhöz béna, jól kereső, független kollégám, pechjükre mindig olyan közegben mozogtak ahol kevés volt a csaj, nem tanultak meg velük bánni. Oké kicsit kockafejűek.

2015. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedéshez meg a sportbarát köröket és a latin táncokat ajánlom.
2015. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Én sem tudok 140 iq alattival konoly kapcsolatra terezni. Nem akarom fel életen át logikara nevelbi stb.. Pl ezért...

Mi nem egyértelmű ezen ha okos vagy????

2015. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!