Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen pasik számítanak lúzernek?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki vagy hogy viselkedik akire azt mondjátok h lúzer?
2015. jún. 10. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Én fiú vagyok, de 1 valamit tudok.


Az 1 lúzer aki nem mer megszólítani 1 lányt sem pedig elvileg tetszik a lányoknak.. Nos ilyen vagyok én.. Egy lúzer

2015. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor ketten vagyunk, kivéve,hogy én nem tudok arról, hogy tetszenék bármelyik lánynak is :D
2015. jún. 10. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Én is ilyen vagyok. Az utóbbi időben sokan mondták, hogy jóképű vagyok, de az önbizalmam a béka segge alatt van, így örök magányra kárhoztatom magam
2015. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy tanács adható: minél többet szólíts meg Az egyik előbb-utóbb csak hajlandó lesz.


Ha meg végkép nem megy, legyél gazdag.

2015. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Menőzik, folyamatosan olyan" szavakat" használ, mint a:

YOLO, és SWAG... Baseball sapkát hord, mert azt gondolja az a nagyon menő...

Holott egyértelmű, hogy a személyisége egyátalán nem ehhez lett szabva, mert a legtöbb fiúban ennél több rejlik :)

Nos körülbelül ennyi a rövidebb összefoglalása :)

2015. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsők mondják jól, aki még egy lány jelenlététől is görcsölni kezd. Nem lehet vele beszélgetni, egy értelmes szót nem tud kinyögni.

L

2015. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 eper-répa-barack válasza:
Aki előadja magát, teszi az eszét, közben meg olyan hülye mint a segg.
2015. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, mint az elôzô válaszolók.

Viszont annyit még tennék hozzá, hogy szerintem egy olyan srác is lúzer, akin nagyon látszik, hogy nőt akar (papucsszerûen viselkedik a lányokkal) és éppen emiatt nem fog neki összejönni.

2015. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyen értelemben én is lúzer vagyok még hozzá a legnagyobb :D Sajnos nem nagyon tudok lányokkal beszélni úgy amúgy egyáltalán nem és ronda is vagyok és mindezt bevallom.... ez a legjobb kombó :D
2016. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!