Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán ismeretlenül beszólog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán ismeretlenül beszólogató férfiak mégis mire számítanak? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Azzal nincs problémám, ha valaki diszkréten megnéz, felfigyel rám, az valahol még jól is esik. De az olyan jellegű megnyilvánulásokat, amiken csak pislogok, nem tudom hova tenni. Életemben először (és utoljára, valószínűleg) látom azokat a pasikat, akik elmennek mellettem az utcán, és gyakran tényleg minősíthetetlen dolgokat mondanak nekem. Pedig nem is mondhatom, hogy kihívó lennék, ma is üzleti ebédre mentem, minden voltam, csak éppen kihívó nem. Nem kell foglalkozni velük, nem is foglalkozom, nézek előre és elmegyek utána, de a "úgy betömném a lyukad", az "igazán leszophatnád a fa...om", és társai megnyilvánulások valahogy kényelmetlen érzést keltenek.


Nem bántódok meg rajta, nem azért, de érdekel, azok a pasik, akik ilyeneket szólogatnak be, láthatóan erre nem vevő nőknek, mégis, mit gondolnak? Mire jó ez? Miért csinálják? Menő a haverok előtt, vagy mi?


A lehetséges indítékaik érdekelnek elsősorban, mert akárhogy is nézem, nem tudok rájönni, hogy mi értelme lehet.


2015. jún. 3. 14:07
1 2 3
 1/27 Rezi Dencia ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a viselkedést minden normális férfi és nő elítéli.
2015. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
egyik füleden be a másikon be
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
*ki
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Asszem itt részletesen ki van fejtve a válasz a kérdésedre: [link]
2015. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
papkka, ez a helyzet, ez történik, csak értetlenkedek, hogy mégis, mire jó ez? miért csinálják? mit akarnak vele elérni? mert nagyon nem értem. szerintem nincs az a nő, akinek ez bármilyen szinten is imponál. szóval tényleg el nem tudom képzelni, mire jó ez.
2015. jún. 3. 14:14
 6/27 Rezi Dencia ***** válasza:
100%
Ekkora az értelmi színvonaluk. Nem kell róluk tudomást venni.
2015. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mire jó! én max azt szólóm oda egy lánynak hogy szia de csinos vagy!
2015. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
AZ ő szintjük annyira alacsony, nekik ez az udvarlás.
2015. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 opened paradise ***** válasza:
85%
Ezek azok a "férfiak",akiknek ha azt mondanád,hogy "Na rajta,vedd elő!" fülük,farkuk behúzva kérnének bocsánatot.
2015. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Figyelemhiány = Szeretethiány.
2015. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!