Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le azokat és...

Miért nézik le azokat és miért számítanak lúzernek azok, akik elszántan próbálnak tenni valamit azért, hogy jobb legyen a világ?

Figyelt kérdés
Szégyen az, ha valaki védi a környezetet, és másokat is arra buzdít, hogy tegyen így? Miért csak az a menő, aki milliókat adományoz jótékony célokra. Egy fa ültetése nem lehet ugyan olyan nemes? Szégyen liberálisnak lenni?
2010. jún. 3. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. És ne érdekeljen, mit mondanak mások. Ha csak egy kicsit is tettél a környezetedért, ha csupán egyetlen fát ültettél, már megérdemled az elismerést.
2010. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
bár politikailag közöm nincs a liberálisokhoz és törött szárnyú madarakat istápolok. fát ültetni mi is szoktunk csatlakozni, meg virágot telepítünk a faluban. amikor van rá keret akkor adományozunk is... szerintem ez nem szégyen. de kevesen tudják azt is, hogy mikor mire szavaztam...
2010. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sincs semmi köze a liberalizmusnak és a fa ültetésnek egymáshoz. DE az alapján, hogy ezt idekeverted, gyanús, hogy kissé túl lelkesen téríted az embereket és nekik nem a faültetéssel van gondjuk, hanem az idegesítő és szánalmas nyomulásoddal, hogy ültessé' Te is fát!!!

szerintem...

2010. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
jaj ne már megint egy szenvedélyes újító... miért kellett nektek franciaforradalom, liberalizmus, 48as forradalom, kommunizmus meg az a fenejó demokrációtok? miért nem lehet normálisan élni. volt nagyon jó Habsburg - Lotharingiai ház és jobb időben még sortűzzel kergették el az ilyen bomlasztókat vissza a tiszántúli sztyeppére.
2010. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt teszem, részt veszek szemétszedéseken, most éppen fecske gyarapításban vagyunk (már van két pár), felvételiztem fősulira környezettan szakra. Talán mert mi már látjuk milyen jövő vár az emberiségre, és próbáljuk felhívni rá mások figyelmét, de általában süket fülekre találunk.Nekünk kell tenni valamit a kis embereknek, mert más úgyse fogja elkezdeni.
2010. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!