Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszélgetek egy fiúval, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy fiúval, már találkoztunk is! Nagyon megkedveltem és úgy érzem ő is engem. De valamiért azt érzem hazudik nekem és csak unalomból írogat nekem, nem is gondolja komolyan. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mondjam meg neki hogy talán nem kéne többet beszélnünk mert nem őszinte ez a dolog az ő részéről és ami nem megy azt nem kell erőltetni. Jobb lenne lezárni mielőtt jobban beleszeretek.

2014. máj. 21. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel.És érdekelne mások véleménye.Te mióta beszélsz ezzel a sráccal? És miért gondolod azt,hogy hazudik neked?
2014. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
másfél hónapja kb...alig-alig ír vissza és nem úgy beszélünk mint az elején.olyan mintha már nem érdekelném
2014. máj. 21. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg fél éve beszélgetek egy pasival,de nem tudom mi lesz ebből.Szerintem nem sok jóra számíthatok.Egyszer találkoztam már vele,meg beszélünk skype-n.Te szereted őt?
2014. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan az ilyen fickókkal! Ha már régóta beszéltek de még nem akart téged látni személyesen akkor igen, unatkozik! Ismerek ilyeneket! Kérdezd meg tőle mivel tölti a napjait, és ha a válaszból az derül ki, hogy semmi életcélja, semmi hobbija, akkor a chatelés az ő hobbija, nehogy belé szeress, lehet hogy 100 másik lányt bűvöl melletted, van ilyen :(
2014. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
találkoztunk már és azt mondta még szeretne is. és igen, szeretem őt
2014. máj. 21. 20:12
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg nyugodtan a srácot az a legbiztosabb dolog mond el neki őszintén mi bánt téged.És majd ha megadta neked a választ tudni fogod mit kell tenned.
2019. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!