Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetném fel a kapcsola...

Hogyan vehetném fel a kapcsolatot a kiszemelt lánnyal? Valami nagyon egyedi, találó szöveg kellene!

Figyelt kérdés

Pár napja felkerestem a városunk egyik középiskolájának honlapját, néhány információ érdekében. Ekkor néztem rá, már csak érdeklődésből az osztályképekre, és egyből megakadt a szemem az egyik nagyon csinos lányon. Azóta rákerestem a nevére és a profiljára facebookon, és megtudtam néhány dolgot a személyes életéből és a hobbijai közül (egyébként jelenleg egyedülálló! :D)

Egyetlen apró probléma van a dologgal: ez a lány a képei és az egyéb bejegyzései alapján minden bizonnyal egy nagyon népszerű és kedvelt ember a sulijában és azon kívül is. (Tudom hogy ez a likeolós dolog nem jelent semmit, meg máskor én is a falra mászok attól, ha valaki ebben méri a népszerűségét, de ennek a csajnak egy-egy képénél szerepel annyi, mint nálam 5-10 fotónál összesen.) Ennek ellenére én egy barátságos, nyitott, normális srácnak tartom magam, aki nagyon jó kapcsolatot tud kialakítani másokkal, ráadásul a valós világban (is).


Most viszont kellene valami nagyon hatásos, találó szöveg, amit írhatnék ennek a lánynak az első üzenetben. Persze nem ilyen iszonyat idegesítő, nyomulós valamire gondoltam, viszont jó eséllyel egy átlagos "Szia! Van kedved ismerkedni?" jellegű üzenettel se mennék sokra nála. Tudnátok segíteni? :D

18/F



2015. ápr. 26. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szöveget nem tudok neked mondani, de nyugi, 50+ like ha van melled... :D
2015. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szöveged mellékes, úgyis csak az számít a lánynak, hogy jól nézel-e ki. Ha igen, egy teljesen sablonos üzenet is megteszi. Ha nem, lehetsz akár Shakespeare és Fábry egy személyben, akkor se fog válaszra méltatni.
2015. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!