Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság tényleg a lányoknak...

Manapság tényleg a lányoknak kell rávenni magukat, hogy elhívjanak egy fiút randira, vagy még vannak olyan srácok, akik beadják a derekukat, hogy ők hívják el a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés

(csak azért kérdezem, mert az ismerősi köreimben is szinte a lányok keresték meg a barátjukat, de titkon remélem azért vannak még lovagias srácok :) )

(szóval ez a kérdés valójában egy felmérő jellegű)



2015. máj. 9. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyre kevesebb, hála a lányok válogatós, felszínes, elutasító mivoltának.
2015. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

#1 ebben tényleg van valami.


Amúgy vannak még, igen. De tényleg egyre kevesebb. Fordult a világ. :) Viva la revolution

2015. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Sokan feladjáka éehetslges vissza utasitások miatt. És amugy is én mindig feministának tartotam magam és ugy gondolom a nö teszi a pontot a dolog végére. Szoval igy nem kell lerázni öket nyugodtan válaszon a lány
2015. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, és jól megvannak az ismerőseid a barátjukkal? Hmmm?
2015. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MolotovPunk ***** válasza:

Így van és ez nagyon helyes.

Legutóbbi barátnőmmel is úgy jöttem össze,hogy ő kezdeményezett.

Én sajnos sokszor nem érek rá kezdeményezni,sokszor kedvem sincsen hozzá.Haverok Buli... XD

Ha szimpatikus vagyok egy lánynak,akkor az úgyis jelzi.Eddig ez mindig így volt.

2015. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elhívnám én,ha látnám bármelyiken is hogy lehet egyáltalán.De mivel csak megaláznak,kinevetnek csak,így aztán nincsen értelme kezdeményeznem sem,mivel csak ezt kapom...

23/F

2015. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az előttem szóló. Úgyis elutasít minden lány, ahogy eddig is tették, akkor minek kezdeményezzek? Bár sztem a kérdező se az ilyen gnómoktól várja, hogy randira hívják.
2015. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szoval igy nem kell lerázni öket nyugodtan válaszon a lány"


Aztán ha a lányt visszautasítják, úgy járt...

2015. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányt sokkal kisebb eséllyel utasítanak vissza, mint egy fiút, leszámítva a legjóképűbb fiúkat, akik bármelyik lányt megkaphatják.
2015. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a férfiaktól várták el, hogy kezdeményezzen évszázadokon át, de a mai világunkban már megváltoztak a nők is nagyobb szájuk van mint régen többet engedhetnek meg maguknak, régen kuss volt nekik a legtöbb helyzetben.


Most az élre kerültek, és amelyikük jól néz az általában tudja is magáról h jól néz ki, és egy szép lánynak több 100 férfi jutna és csak válogatnia kellene, a férfi meg nagyon kevés eséllyel indul, pláne ha nem egy sármos pasi jó anyagiakkal.


A nőket is elutasíthatják igen, de lényegesen kevesebbszer, mondjuk úgy hogy a férfiak már kaptak éppen elég hideget meleget. És amennyire a nők fenn hordják az orrukat ők is megtehetik nyugodtan.

2015. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!