Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nekem kell annak én nem kellek?

Figyelt kérdés
Kevés az önbizalmam, de mégis sokan mondják hogy szép vagyok. És nem csak barátok, hanem pl.anyám munkatársnője, szomszédok, barátok barátai stb. És nem arról van szó, hogy senkinek nem kellek, próbálkoznak fiúk, de nem az eseteim. Van egy srác aki már hosszú ideje kiszemeltem, próbálkozom hogy a közelébe kerüljek, hogy legyen valami, de csak barátként tekint rám. Mi a baj? Mit tehetnék?

2015. máj. 2. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1 példa nem példa. De még ha többször előfordult volna eddig az sem jelentene semmit. Az ilyesmi megtörténik, sok ember él a földön, szinte törvényszerű, hogy legalább egyszer így járjon az ember :P

Baj nincs, nem tetszel neki és legalább van annyi becsülete a srácnak, hogy nem használ ki, pedig megtehetné, ha nagyon szereted. És hogy mit tehetnél? Lépj tovább, ne álmodozz róla tovább, mert csak visszatart, hátráltat.

2015. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lesz még,ez mindenkivel megesik.Könnyű mondani,hogy tovább kell lépni,tudom,mert nehéz,de muszáj ezt tenned!El kell őt felejtened.
2015. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori dolog, nincs túl nagy jelentősége, de ha sokat foglalkozol vele az mindenképpen kontraproduktív.
2015. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont azért, amiért neked nem kellenek azok, akiknek te kellenél.
2015. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az élet rendje. Én szeretem a töltött káposztát, de vesztemre az nem szeret engem.

Komolyra fordítva: nem szerethet mindenki. Sokaknak bejössz sokaknak nem. Keresd meg azt, aki neked is tetszik, meg te is neki. Ha valakibe olthatatlanul szerelmes vagy, neked kell változnod. Olyanná, hogy kelljél neki.

2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!