Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kikérném a véleményéteket!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Violett2013 kérdése:

Kikérném a véleményéteket! Ciki, ha 15 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Most látom igazán, mennyire megszajhásodtak a lányok körülöttem, ettől úgy érzem magam, mintha egy torzszülött bejelentené, hogy ő ezentúl csak alsógatyában megy az utcára, és punktum! Nem értem, miért nem tudom az alapvető társadalmi normákat betartani, a fiúk állandóan megjegyzéseket tesznek rám (más nem jut eszükbe minthogy a viselkedéseimet csúfolják) A barátnőm szerint, aki már egy ideje felnőttkorba lépett szép vagyok, érett és okos, a fiúk ezt nem tudják mentálisan fölfogni. Nekik az olyan lány kell , aki unalmas és semmi érdekes sincs benne! Példaként: akik lágyan kacarásznak, mint Rachel McAdams, akik rossz minőségű képeket raknak fel a hasukról és a csücsörített ajkaikról, akik trágár módon beszélnek, akik úgy lengetik a kis kacsójukat, mintha most jöttek volna a Dior gálájáról. Én pedig nem tudom ezeket csinálni, emiatt a fiúk furcsának tartanak.

Mi a szentséges kakasherepörkölt?

(Fura egy kérdés, de kérlek segítsetek!)



2015. jún. 25. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
dehogy ciki, ne másokhoz viszonyítsd magad
2015. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én 27 vagyok, és nem volt még barátom, és nem tartom cikinek sem. Nem álltam készen egy párkapcsolatra, és pont. De most már próbálkozok azért :D
2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de attól még, hogy te nem olyan vagy, nem kell utálni a "szajhákról". Van egy oka, amiért a fiúk utánuk mennek, nem? Plusz akkor ne olyan fiút keress, akinek ez bejön, mert akkor csak te fogok szarul érezni magad, keress olyat, akivel van bennetek valami közös.
2015. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 231018893 válasza:

Nem gáz nekem még soha nem volt barátnőm

16/F

2015. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Elég régi a kérdés már, de mi történt azóta...végül is 5 év az 5 év!
2020. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!