Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok most kerültem be az egyetemre és álmaimba se gondoltam hogy ez lesz a vége. Idősebb barátaim azt tanácsolták hogy okosan de még most szórakozzak hát én tartottam magam ehhez. Nem kerestem és nem is akartam kapcsolatot így mikor egy barátommal kialakult egyfajta "barátság extrákkal" kapcsolat nem bántam meg semmit. Idővel azonban elkezdtem érezni egyre többet főleg hogy a kapcsolatunk egyre inkább hasonlított egy párkapcsolathoz (a koliban szinte összeköltöztünk, mindent együtt csinálunk, voltam már náluk ahol megismertem a családját is). Most már másképp látom a dolgokat... jól érzem magam vele és francba a bulis élettel én szeretnék vele komolyan együtt lenni. A múltkor szóba került hogy mi van közöttük és azt mondta hogy gondolkozott azon hogy mi összejöjjünk csak jöttek a "de" kifogások(elég rosszak és sablonosak hozzátenném...). Akkor úgy éreztem hogy talán ez a célegyenes minden szép volt jó volt de most elbizonytalanodtam. Ahogy közeledik a záróvizsgája velem egyre szótlanabb kedvtelenebb miközben barátnőmmel folyamatosan jól elbeszélget meg már kb 3 filmet is megbeszéltek hogy megnéznek...és nem tagadom féltékeny vagyok mert pletykák szerint egyik napról a másikra ( úgy hogy nem is nagyon beszélgettek előtte) szerelmet vallott neki( a srác szerint poénból randira hívta részegen) és ebből adódóan megbeszéltek egy "sörözős-randit".

Rendben van hogy barátnőm abszolút közvetlen ezért ment bele plusz kijelentette hogy miattam sose kezdene ki vele meg én tudom is róla hogy inkább szereti a lányokat mint a fiúkat és hogy amúgy ez a srác is furának mondta kb 2 hete mikor szóba került de ez akkor is zavar. Eddig azt terveztem hogy ha levizsgázik akkor bátran összeszedve a gondolataim elé állok hogy beszéljünk komolyan a kettőnk kapcsolatáról de most már összezavarodtam. Kicsit féltékeny is vagyok, nem bízom benne, és abba se hogy sikerem lenne a beszélgetés végén aztán nem én szeretnék minden "jó" elrontója lenni.

Azon kívül hogy először lenyugszom mert megállás nélkül kattog az agyam mit kellene tennem szerintetek?


2015. jún. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a szórakozós dolgot felejtsed el és keress egy normális srácot. A "barátod" egy tahó.
2015. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tahó? miért gondolod hogy az? ( kíváncsi vagyok rá nem kötekedésből kérdezem )
2015. jún. 6. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ahogy közeledik a záróvizsgája velem egyre szótlanabb kedvtelenebb miközben barátnőmmel folyamatosan jól elbeszélget meg már kb 3 filmet is megbeszéltek hogy megnéznek..." - pl. ezért. Mi ez, hogy kikezd a barátnőddel, amíg te beleszeretsz?
2015. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Hát, mivel semmit nem ígértetek egymásnak, nem hiszem hogy a srác számonkérhető. Oké, nem szép tőle hogy szépen fokozatosan leépít és nem közli veled, miért, de ha nem közlöd vele a tényeket, nem biztos hogy tisztában van velük.

Javaslom hogy állj elé, izgalmas lesz de legalább túl leszel rajta.

2015. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!