Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék magamnak egy normális fiút? (lent a többi)

Figyelt kérdés

nekem soha nem jön össze :S

a társkereső oldal nálam nem jön be sajna....:/

Még sose volt barátom, de szeretnék persze nem erőltetett.

van valami ötletetek?

Kérlek senki se röhögjön! + baromok kiméljenek!

14/L


2010. aug. 17. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mutatsz magadról képet?
2010. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon nem :)
2010. aug. 17. 18:36
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát ezt semmiképp nem itt kellett volna megkérdezni, sok szerencsétlen apróhirdetésnek néz egy ilyen kérdést.


Ismerkedni kell, haverkodni, barátkozni. Aztán majd alakul, nem kell egyből "barátot keresek" üzzemmódba állni és így mászkálni mindenfelé. :D

2010. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Akkor privátba.:D
2010. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ne csodálkozz,h 14 évesen neked nem válik be a társkereső,az olyasmire későbbi életkorban kell regisztrálni

amúgy ismerkedj, beszélgess fiúkkal,aztán amelyiknek megtetszel,az úgyis elhív randizni

nem vagy még elkésve a fiúzással :-)

2010. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem íróval!

Ne aggódj lesz majd barátod, nem vagy elkésve. Én 16 voltam amikor először volt barátom....

2010. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok ilyen kérdés van fent az oldalon, erre mindenki normális párt keres valahogy :D. Hát azt tudom mondani amit a többieknek is... Járj el ide-oda, csináld azt ami érdekel, pl: szakkör vagy valami sport vagy tanfolyam vagy bármi. Discot ha normális pasit akarsz nem ajánlom, mert ott 90%-uk csak bunkó... Amúgy meg ne erőltesd és ne görcsölj nagyon ezen a dolgon mert akkor biztos hogy nem lesz, ez saját tapasztalat. Persze tudom, könnyű ezt mondani de ez van. Remélem tudtam valamit segíteni.

2010. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14 évesen tényleg elég korai ezen görcsölni. Majd ha 16 leszel...
2010. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
faragd ki pinokkiót és kelcsd életre
2010. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14 évesen mi még labdáztunk a grundon. Mivé fajul a világ b*sszameg! 20/f
2010. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!