Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék magamnak egy normális fiút?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, barátnői folyton arról beszélnek hogy milyen jó hogy van barátjuk...

nekem is 'volt' úgymond, de aztán mégsem jött össze a dolog.

és most nem azért mert én is beszélni akarok a barátnőimmel ilyenekről, de már kezdem egy kicsit egyedül érzeni magam (hormonok, ilyesmik miatt is) és szeretnék egy barátot, csak eddig semmi... :( hogyan szerezhetnék magamnak normális fiút?


2011. jan. 8. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Minek neked normális fiú?

15 éveseknek nem ugyanaz a normális, mint a felnőtteknek.

értsd: pénz, pénz, pénz, kocsi, izom

2011. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ha akarsz íj és megadom az msn-em, én is 15 vagyok és fiú.:)
2011. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 böiler ***** válasza:

Minek? Úgy is csak tönkretennéd a srácot, mint mindig...


Amúgy elmész koncertekre, kocsmák,a, könyvtárakba, vagy vonaton, buszon, suliban.

Amúgy mit tekintesz normálisnak?

2011. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úgy értem a normálisat hogy az előző majdnem barátom azt mondta hogy csak szexelni akar, de mivel nem akartam elfelejtett... erre értettem a normálisat.
2011. jan. 8. 16:19
 5/14 A kérdező kommentje:
mért tenném tönkre? :O
2011. jan. 8. 16:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert 15 évesen nem vagytok érettek egy párkapcsolatra és kikészítenéd idegileg.
2011. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 böiler ***** válasza:

Azért, mert te csak azt hiszed, hogy normális fiú kell. Nem.


Nektek sajnos az kell, hogy minél több pénze legyen, minél rajosabb legyen, minél többet járjon az "aratódiszkóba", vegyen meg mindent, aztán keféljen tisztára.

2011. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindegy, ha azt mondom nekem nem ez kell úgyse hiszi el senki, szal hagyjuk...
2011. jan. 8. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szivesen msn ezek veled ha gondolod
2011. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
írj privit, aztán majd meglátjuk :)
2011. jan. 8. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!