Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden szép lány foglalt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép lány foglalt már vagy körül van véve vagy 100 fiú rajongóval? Így mégis hogyan szerezhetnék egy szép és kedves, normális barátnőt?

Figyelt kérdés
Belefáradtamk hogy teperek meg minden és kiderül hogy vagy pasija van vagy van egy csomó fiú,aki nyalizik a lánynak. Ilyenkor már nincs is kedvem tovább próbálkozni, úgyis választhat tőlem jobb pasit is, akkor minek is kellenék én neki. De szinte minden lánynál ez van, kivéve, akik nagyon csúnyák. Anna meg semmi értelme, hogy összejöjjek olyannal, akihez nem tudok vonzódni, becsapnám őt is és magamat is csak ezzel.
2013. febr. 16. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy, ha te is szép, kedves és normális leszel ;)
2013. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jobb mint a többi srác aki a kiszemelt lánynál próbálkozik megszívtad!
2013. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

kivéve, ha a lánynak nem minden a külső - és beléd szeret anélkül is, hogy te lennél a világon a leghelyesebb csávó.

Csak ehhez , tényleg olyannak kell lenned belsőre akire minden lány vágyik.

2013. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak arra szabad gondolnod, hogy mit akarsz, hanem mit nyujthatsz egy ilyen lanynak.


Nem csak a külsö szamit! Az en baratnöm csak azert hagyta abba a modellkedest, mert degradalonak erzi a ket diplomajara nezve. Egesz jo pasinak tartom magam, de külsöleg nem egy sulycsoportban vagyunk. De megis en vagyok az a srac, akit eszrevett, aki felkeltette erdeklödeset es akivel majdnem 2 eve együtt is lakik. De elözö kapcsolataimnal sem adtam lejjebb a mercet, de nem is vartam, hogy a sült galamb magatol repüljön a szamba. Igyekeztem egy jobb önmagam lenni es kepessegeimmel/adottsagaimmal öszevetve külsö szemmel nezni magam, hogy hogyan szeretnem, hogy lasson egy lany. Aztan jött az a resz, amiben senki mas nem tud segiteni, csak te önmagadon!!! Valtoztass azon, ami nem jo, fejlödj es ne add fel!


A legtöbben, akik sirankoznak, csak nem akarjak elegge, hogy tegyenek is erte!


Ha magaddal vagy megelegedve, teljesen mas a kisugarzasod! Es tapasztalatbol mondom, hogy ez az, amivel a legtöbb lanyt elvarazsolhatod.

2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Nehéz dolog ez mert ha tényleg nincs senkije akkor is van pár udvarlója. Kicsi az esélye hogy pont téged választ közülük.
2013. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagy ha erősebb a kisugárzásod mint a többinek. Legyen egy kis önbizalmad!

Képzeld el, hogy én is tetszem egy olyan fiúnak, aki amúgy az esetem, de egy neki a totál ellentettje jön be, az erős kisugárzása miatt. Remélem már nem kell sokat várnom, hogy lépjen valamit. :))

2013. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nos, ha szeretnel magadnak egy lanyt, esetleg mar konkret kiszemelt is, talan tudok adni egy-ket tanacsot. Persze nem biztos, h 100%-ra bejon, de altalanossagba veve ezek "sokszor ulnek".


Szval: a nagyon szep lanyok ugye megszoktak h folyamatosan tepernek naluk. Tedd Te is ezt persze,de ne nyomulj mint a tobbi. Egy-ket pillantas, par gesztus, es ennyi boven eleg. Ha egy picit is tetszel neki kulsore, hidd el, el fog gondolkozni azon, h te miert csinalod ezt maskepp mint a tobbi. A jelekbol meg gondolom tudsz olvasni azert :). Eloszor kerulj a kozelebe, igyekezz kettesben maradni vele. Ha O is hajlandosagot mutat arra, h kettesben legyen veled, akkor mar csak rajtad mulik. A tobbi sracot meg sz@rd le. A szep Noket MINDIG meg akarjak hoditani. Mindig lesz nalad jobb. Mindenkinel van. De Neki lehetsz Te a legjobb ;)

2013. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A külső alapján dönt elsőre mindenki mert nem gondolatolvasó senki. Szóval igen , egy jó külsővel több az esélyed, előrébb állsz a sorban mint a többiek kaik nem olyan jól néznek ki.
2013. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ugyanez van velem is és már elegem van ebből..
2013. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Az élet nem kívánságműsor. Olyannal kell összejönnöd aki nem tetszik, és bele kell törődni hogy neked ez jutott. Más területen próbálj sikeres lenni: munkában, hobbikban.
2013. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!