Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha beteg elméjű vagyok, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg elméjű vagyok, akkor soha sem lesz párkapcsolatom, barát? (L)

Figyelt kérdés

Most nem, de majd mondjuk pár évvel később...

Mert ugye vegyük azt hogy egy normális, épp gondolkodású embernek eszeágában sincs komolyan össze állni egy őrűlttel...

Gondolom barátaim is ezért sincsenek. Mert úgye néha a kűlsőm is ijesztő. Pl. Acélbetkó, sok szegecs, meg fekete ruhák, rideg , sötét olykor visszahúzódó kisugárzás, túlzott fekete smink stb... No meg alacsony az önértéklésem is a kűlsőmmel kapcsolatba... Meg az hogy ugye az elmémmel is gondok vannak... A világnézet, antiszociálisság, furcsa szokások, beteg dolgokért való rajongás... Stb. Most nem sorolnám mert hosszú. Persze van egykét jó tulajdonságom is a tömör rossz mögött. Pl. Művészlélek vagyok, rajzolok, történeteket írok , zenéket imádom hallgatni, szeretek filozofálni, meg kicsit kocka is vagyok. Ha közelkerülnék valakihez akkor tudom hogy nagyon nagyon tudnék hozzá kötődni és szeretném is. Csak hát aza baj hogy a bizalmamba férkőzés is sokáigtart, van amikor persze nem de az ritka. Meg szerintem azis lehet jó tulajdonságom hogy pl. Egy embernél nekem nem igazán számít a kűlső, inkább a belső az ami sokkal jobban érdekel... Kb. Ennyi.

Szóval így az ismerkedés terén halálra vagyok ítélve? Csak mert akikkel így barátkoztam pl. Interneten keresztűl(mivel a valóságba nem igazán megy) tehát mélyebben beszélgettem és mivel ilyenkor őszintének jobb lenni, minden dolgomat elmesélem. Utána meg vagy soha nem válaszolnak vagy jön hogy te beteg vagy, meg ilyenek... :(

Néha mikor depressziós időszakba vagyok, belegondolok milyen rossz így magányosan és nincs olyan ember aki hasonló hozzám, és jókat tudnék vele beszélgeni stb. Barátkozni esetleg. Néha eszembe jut jobb lenne ha feladnám a várakozást, hogy mikor toppan be valaki. Barátom az örökös magány. Szerintetek?

(Tessék, nyugodtan jöhetnek a trollok is, de a "normális" válaszokat köszönném!)

16/L.



2015. júl. 5. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy kövér ? nem akarok bunkó lenni de ilyenből én még csak olyat láttam . Am keress magadnak egy hasonló embert ennyi az egész nem kell tulbonyolítani
2015. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:
Nekem nem tűnsz betegnek,csak kicsit különcnek,ami jó is lehet :)
2015. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér :-D 158cm ès 40 kg vagyok. Persze ne egy deszkánák képzeljetek mert azért van mellem. Xd

Nos, neem tudom igazad van, csak hát kevés olyan ember van :-\

2015. júl. 5. 14:05
 4/16 A kérdező kommentje:
Kölünc is vagyok. De azért nem mindent írtam le! Mármint a betegebb rèszt :D de jobb is az ha nem hangoztatom :-)
2015. júl. 5. 14:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért köszi (:
2015. júl. 5. 14:07
 6/16 anonim válasza:
én szeretek "beteg elméjű" emberekkel beszélgetni,mert máshogy látják a világot,és én is :D
2015. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

én a betegebb részre is kíváncsi vagyok :D

6. voltam

2015. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Sokban hasonlítok rád, annyi,hogy nem hordok szegecseket meg fekete ruhákat. Egyszerűen nem merek, hogy mit szólnának miatta. Maradok a szolid öltözködésnél, én a kannabiszos karkötőimmel, nyaklánccal elvagyok :D. Én már nem is várok senkire igazából, csak valami barát kéne. Tényleg bele is gondolok néha a jövőbe, hogy egyedül leszek. Nekem is sok furcsa hülyeségem van, amire nem sokan vevők. Még fiatalok vagyunk, előttünk az élet :)

Ha gondolod írhatsz, jó lenne egy barát. 15/L

2015. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mosolyogja világra és akkor rád is visszamosolyognak.

Ha bezárkózol cinikus vagy másokkal akkor Te is azt kapod vissza.Még sose volt fiú barátod?

2015. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:
Na akkor ne kímélj,hallgatlak! :D
2015. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!