Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MBTI alapján milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MBTI alapján milyen típusú emberrel jönnél össze párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Briggs-Myers-féle személyiségtípusok...

Én INFP vagyok, és INFJ lányoknál tapasztaltam a nagyon durva szikrát. :-)


2014. okt. 9. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg én INTJ vagyok és a leghalványabb fingom sincs, milyen kategóriába tartozó barátnőim voltak eddig. A nyílt, szókimondó, melegszívű lányokkal tudtam eddig hosszabb (6+hónap) ideig együtt maradni.


Viszont ilyesmi alapján sose döntenék. Egy párkapcsolat ennél komplexebb.

2014. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

INTJ vagyok. Eddig egy INTP-vel volt a legtartósabb kapcsolatom, aki utánam megint egy INTJ-t választott. De jól megvoltam mindig a saját típusommal is - most is egy INTJ a célpont -, és csodálom az ENTP-ket, ilyenhez is volt ugyanis szerencsém. A barátaim nagy része is ezekbe a típusokba sorolható, egyet kivéve talán, aki ISFJ.


Annyira amúgy már nem izgat a dolog. Érdekességnek jó, de csak nehezebbé teszi az életet, ha kategorizálgatni akarják magukat az emberek, mert kényszeresen a típusuk leírása szerint próbálnak viselkedni, hogy ezzel is bizonyítsák maguknak azt, hogy különlegesek.


Természetesen a neten fellelhető fórumokon találsz olyan részelegeket, ahol párkapcsolati témákat boncolgatnak, akár számszerűsítve is.

2014. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem sem szerencsés mbti alapján kategorizálni egy párkapcsolatot,emellett persze azért érdekes,hogy egyes típusok között milyen a felállás.INTP nő vagyok és engem eddig leginkább INTJ,ENTJ,ESFP és furcsa módon ENFJ-k vonzottak nagyon erőteljesen.
2014. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
INTP vagyok, és ha értelmes és jó a segge, tőlem akár egy ESFP is lehet...
2014. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyennel. Mindenki irritál. :'D Különösen a feelerek. Először általában kiszúrom, és vonzódom az idealistákhoz, de kis idő után iszonyatosan bosszantanak ők is. Az ISTP-k jó arcok, velük mindig megvan a haveri szint, annál több nem, mint általában az IxTx típusokkal, de egyébként INTJ vagyok, és hosszú távon tudtommal én is irritálok mindenkit, úgyhogy nincs is ezzel semmi probléma. :D

Amúgy te most azt kérdezed, hogy mit választanánk, ha választhatnánk, vagy azt, hogy "természetes körülmények közt" mihez vonzódunk? Mert mintha egészen másképp értelmeznék a válaszolók a kérdést. :D

2015. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!