Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömegrendezvényen mint pl a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegrendezvényen mint pl a Balaton Sound valóban nagyon könnyű ismerkedni? És ha nem megy a dolog, akkor tényként kezelhetem hogy bennem van a hiba? Pszichológusom tanácsa volt!

Figyelt kérdés

Nem írok regényt csak annyit magamról hogy egy darab barátom még haverom sincs eléggé zárkózott vagyok (eléggé.... jó vicc. annyira zárt csak, mint egy bank páncélterme). Ismerkedni se tudok, nem is járok sehova, de ha járnék... akkor mi lenne?


Ugyanis pszichológusom tanácsára (akihez vagy egy éve járok de minek totál felesleges....) rávettem magam hogy mozduljak. Elmentem egy valódi tömegrendezvényre ahol ezerszámra a korombeliek. Balaton Sound. Ugyan a zene marhára nem érdekel, piálni se szoktam, azt is utálom amikor 10-en állnak a lábamon és levegőt venni se tudok a tömegtől, de úgy szólt az ukáz hogy menjek és a tömegben csak összeakadok valakivel. Nem is nagyon kell tennem semmit, ilyen helyen spontán jönnek a dolgok.

Ja. Persze.

Na itt vagyok körülöttem egy városnyi ember, lökdösődnek kiabálnak, a fele (fele??? ha-ha) részeg vagy még rosszabb (á, itt nem drogoznak? ugye nem... elvégre a rendezők is megírták itt nincs drog! Akkor az úgy van! Másképp nem is lehet...)


Na most mivel én ismerkedni nem tudok, én oda nem megyek senkihez semmiféle "csajozós" kamu dumával (ne haragudj mennyi az idő? ja van órám csak épp elromlott és hasonló kamuk). Várom hogy hozzám jöjjenek oda.

Hát a kutya se jön oda. Lehet több ezer vagy több tízezer ember közt egyedül lenni? Lehet.


És még azt kamuzza mindenki hogy ilyen helyeken millió ismeretség köttetik. Hát ja. Szeretném ha abból a millióból csak egyetlen nyamvadt az enyém lenne! De nem lesz.

Vajon miért nem?


És nem mondjuk azt hogy tegyél érte... Tettem. Az hogy ide jöttem az tőlem akkora teljesítmény mint a tolószékesnek maratont futni. Már ez is erőm legeslegvégső megfeszítésével történhetett, nem is értem hogy szántam rá magam, de ennél többet tőlem nem lehet várni. Kérem szépen ebben a kocsiban ennyi benzin volt, elfogyott, ütheted verheted a kocsit nem megy tovább. Ennyi volt.


Úgyhogy lassan megyek haza. Olyan hangzavar van hogy a gondolataimat se hallom de velem még egy szót se váltott senki.

(Ja de odajött egy furcsa fickó és kért volna egy tízezrest azzal hogy majd postán elküldi és visszaadja. Hát lehet pszichésen nem vagyok épp, de hülye se vagyok. Elküldtem az anyjába.)


Ötlet?


2015. júl. 9. 19:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Így nem lehet neked segíteni, hogy minden javaslatra azt írod nem jó, mert nem vagy rá képes, semmi nem a te hibád, utálsz mindent de azért jöjjenek oda hozzád az emberek, mert te elvarod hogy minden úgy történjen ahogy te megálmodtad. Igen, a te hibád, mert változást akarsz, de nem vagy hajlandó változtatni. Minek neked barátnő ha te+ő már tömeg lenne és te nem bírod a tömeget ?
2015. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nem valami komoly pszichológusod lehet, ha azt tanácsolta, hogy ilyen helyekre járkálj társat keresni. Főleg ez rendezvény meg majd jön Sziget pont, hogy nem zárkózót embereknek való, akik nem tudnak csajozni. Ide azok járnak, akik külsőre topon vannak, meg tele vannak pénzzel. Attól még nem leszel menő, hogy ki tudod fizetni több tízezres belépőt. Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet, mint a menő diszkókban, csak még nagyobban és még magasabb kultúr meg társadalmi szenny vesz körül. Írták páran, hogy csajok úgy is részegek lesznek és bárkit megkaphatsz. Ez is egy hülyeség sajnos nők 99% még részegen is tud válogatni, másrészt részegen ki akar dugni? Az ember, olyankor pont hogy bealszik főleg pasiknak még farka se áll fel akkor, ha részeg. Szerintem járjál normális helyekre könyvtárba vagy egyszerű kocsmába vagy bárhova máshová, ahol nincs akkora tömeg és lehet értelmesen szót váltani egymással, hidd el ott könnyebb az olyan típusú pasiknak csajt találni, mint ahogy te jellemezted magad. Ezek a ribizlik, akik soundra meg az ilyen sz*rra járnak meg érdemlik, hogy havonta gazdag fószerek cserélgessék őket.
2015. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az egy az egyhez ismerkedést kéne próbálnod.

Ha mondjuk még valamilyen iskolába jársz, akkor segítséget ajánlani vagy kérni tanuláshoz.

Ha már nem tanulsz, akkor olyan munkát keresni, ahol mindig csak egy-egy emberrel vagy. Akár pszichológus.

Munka vagy más tevékenység közben, előtt, után könnyebb ismerkedni.


És nem kell komolyan venni az itteni megjegyzéseket, hogy antiszociális lennél. Hülyeség.


És szerintem is jobb lenne másik pszichológust próbálni;nem volt jó ötlet tömegbe küldeni.

2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!