Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez ciki, egy alig 14 évesnél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki, egy alig 14 évesnél?

Figyelt kérdés

Az ciki,ha nemrég lettem 14 éves(kb.2-3 hete),és még soha nem voltam úgy szerelmes,hogy az a valaki viszonozta volna?


Vagyis hogy nem volt még olyan,aki viszonozta volna a szerelmemet?!



2015. júl. 10. 23:03
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Ha ez számít egy hónap múlva leszek 14 és már lassan 4 éve vagyok viszonzatlanul szerelmes.. szerintem egyáltalán nem ciki!
2015. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

F/17

u.i.

Az osztálytársaidnak meg nehogy már elhidd hogy a kis ötödikes "fogjuk egymás kezét" kapcsolat az kölcsönös SZERELMEN alapult!

2015. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
16/f vagyok nekem se volt még hogy viszonozták...
2016. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Dehogy is ciki. 14 éves koromig nekem is csak plátói szerelmeim voltak, és tudod mit? Nem is baj, jobban örülök, hogy így alakult. Ne aggódj, akkor én is féltem picit, de rájöttem, hogy hülyeség. Egy évvel később találkoztam valakivel, aki viszonozta, és sosem fogom elfelejteni.:)

17/L

2016. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim válasza:

Nyugodj meg, egyáltalán nem ciki!

Még az sem ciki, ha 18 évesen is így érzel. Van aki egész életében nem lesz szerelmes, és az sem ciki, csak egy kicsit problémás.

Ha majd 18 éves leszel, és szeretnél már végre szerelmes lenni, akkor neki kell állni keresni!

2016. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem lekezelő hangnemben írom a kommentet, szóval nyugodj meg nem bántani akarlak vele. Sok hozzád hasonló kamasz kérdez ilyesmit, amit valahol meg tudok érteni, ugyanis nem könnyű úgy, hogy a környezetedben arról áradoznak, hogy milyen jó a "barátja" meg, hogy ő mennyire "szerelmes" . Ha jól értelmezem, te azon aggódsz, hogy még senki nem viszonozta a szerelmedet. Közlöm veled, hogy a plátói szerelem csak akkor szép, ha beleéled magad, majd képzeteket gyártasz, majd végül mégis csalódsz benne. Semmit nem kell elsietned. Nálad idősebb vagyok mégis csak azzal tudlak nyugtatni, hogy én még csak szerelmes sem voltam, nem hogy azt még viszonozzák is. Inkább örülj a szabadidődnek. Legyél fesztelen és inkább koncentrálj arra, amit valóban szeretsz. Ne ess abba a csapdába, amibe a legtöbb fiatal, mint már előttem is írták, hogy ha azt mondják szerelmesek beléd, akkor rögtön rábólintasz egy kapcsolatnak nevezett akármire. Szerintem a szerelem, csak mint fogalom létezik, ugyanis az egyik pillanatban jön, a másikban megy. De hidd el, hogy az igazi, alig várja, hogy beleszeress, csak nem most. Van még időd bőven a szerelem én gondolkodni, inkább koncentrálj valami másra, tanulj szorgalmasan keresd meg azt, ami érdekel és tojd le a szerelmet. Egy idő után maga a szerelem fog felkeresni téged ebben a dologban biztos lehetsz. :-)

2016. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

Nem ciki ez normális...

16F

2016. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim válasza:
En is ebben a cipőben járok :) de ne higgy el mindent amit az osztálytársaid mondanak! 14L
2016. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim válasza:
Nem ciki , ebben a korban normalis
2016. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Én már kezdem picit furcsán érezni magamat ebben a világban hogy 14-15 évesen mindenki szerelmes csak én nem... chill emberek, ez még bőven nem az, ráérünk 5 év múlva is szerelmesek lenni, ha majd tudjuk hogy egyáltalán mi az :D
2016. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!