Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a tiz ujjamra kaphatnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tiz ujjamra kaphatnek pasit barmikor, miert nem kellek annak a sracnak akiert sokkal tobb mindent megtettem volna mint barmely mas fiuert?

Figyelt kérdés
sokat gondolok ra...ma vele almodtam es azt hogy megint elkuld:'(
2015. jún. 13. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kettő, hogy kapcsolódhatna egymáshoz.
2015. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te vagy az Kriszti? :)


(en is szoktam meg Rad gondolni)


:)

2015. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a nevem nem kriszti.
2015. jún. 13. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert azzal az egyel nem úgy viselkedsz, mint a tíz másikkal. Talán ez az egy nem szereti, hogy ennyire odadobod magad, alázatos vagy és meghunyászkodó.
2015. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert az élet nem úgy működik ahogy a hercegnőcskék és hercegecskék elképzelik
2015. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit 4-es mond, ami elég gyakori, én is más hanggal beszélek azzal akit szeretek (tetszik), nem tudok ellene mit csinálni.


Nők azért elég könnyen megkapják akit akarnak egy szexkapcsolat erejéig, ha elég rámenősek, tehát, hogy 10 ujjadra jut férfi, az jó, meg minden, meg jó is hogy van önbizalmad, maradjon is így, de azért annyira nem különleges.


A fiúnak esetleg pontosan azért nem vagy nagyon vonzó, amiért neked nem vonzó a másik tíz fiú. Az hogy ki milyen vonzó nő, nem egy abszolút skála, valójában nincs olyan hogy 10/10-es nő, csak olyan van, hogy nekem 10/10-es nő, esetleg olyan, hogy elég sok férfinak 10/10-es - de biztos hogy nem mindnek, sőt szinte biztos hogy jóval kevesebb mint a felének, ha már közelebbről ismerik.

2015. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs 11. ujjad.
2015. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben... Talán az a baj, hogy sok pasi nem szereti, ha egy nő szó szerint tálcán kínálja magát, illetve ráakaszkodik... Esetleg próbáld meg most egy darabig hanyagolni, ne foglalkozz vele, és ha akkor sem lép, akkor felejtős. Mert mindenkinek más tetszik, talán ő nem ilyen típusú lányt keres, mint te.
2015. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért a nagyképű, önsajnáló természetedért.
2015. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nade már beszéltetek egymással? vagy ez csak plátói?
2015. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!