Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell párt találni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell párt találni a való életben?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de enkem valahogy nincs szerencsém ilyen téren. Pedig nem a külsőmmel van gond. Gondolom nem én vagyok egyedül így ezzel. Tudna valaki segíteni?

L



2015. júl. 17. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgetni, írj :)

17/f

2015. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress itt 14 F
2015. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:DD lehet hogy rossza kategóriát választottam, mert 19 hamarosan leszek :/
2015. júl. 17. 20:51
 4/9 A kérdező kommentje:

19 leszek hamarosan***** elírtam. :/



De a kérdésre válaszoljatok ez nem társkeresős oldal. :D

2015. júl. 17. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a karakterre, majd bal klikk a "felszedés" opcióra. Amúgy a valóságba is ilyesmi lehet. Gondolom kattintás helyett itt próbálkozni kell sokat.
2015. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de mégis hogyan?
2015. júl. 17. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Huha. Most felatad a leckét :O
2015. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
háát :D itt van ugye a facebook (és a többi), bár annak én nem vagyok annyira a híve, de ugye itt kezdődik már a legtöbb kapcsolat...de leginkább bárhol, légy nyitott és járj olyan helyekre amiket szeretsz.Mosolyogj, légy közvetlen és beszélgess.Ez annyira relatív :D , mert tényleg bárhol lehet:D De most nyáron járhatsz strandra, majd később suliban a büfé előtt.Amúgy ha végképp nem megy így az ismerkedés rengeteg ilyen kommunikációval, társalgással kapcsolatos könyv kapható, ami segítségedre lehet:) 16/l
2015. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!