Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a gond vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond vagy sem?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy velem van a baj vagy sem de a lányokat annyira nem érdeklem

a belsőmmel nincs semmi baj (azért mondom mert már annyiszor hallottam másoktól hogy ilyen "álompasi" személyiségem van) de miért van az hogy mégse találok senkit?

külsőre magas vékony de izmos(a magasságomhoz képest)

romantikus típus vagyok, érzelgős és már nagyon hiányzik a szeretet, lehet ez a baj?

17/F


2015. júl. 19. 19:54
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Ha ezt ennyire kinyilvánítod, valszeg nyálgépnek tartanak, igen.

25/F

2015. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezzel a nyálgép dologgal nem értek egyet mert olyat rólam nem gondolnának mert én egyáltalán nem vagyok olyan nem csöpögök semmilyen dumával vagy hasonló hogy annak gondolnának
2015. júl. 19. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél nyitottabb a kritikára, hisz mégsincs csajod.
2015. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ekkora nagy álompasi lennél akkor nem itt síránkoznál. Bírom az ilyen önfényező kérdezőket.

Mindenki írja, hogy ilyen tuti gádzsó, gádzsi, mégis itt megy a rinya hogy.senki rátok se néz..Elég fura. Ezek szerint mégsem vagytok olyan hű de nagy álmok..

2015. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

xD én egyáltalán nem fényezem magam, ha magamat fényezném akkor nem ide irkálnék..

ember én másoktól hallottam és pont ezért nem értem hogy miért van így..

2015. júl. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!