Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek: komoly kapcsolatot szeretnék, egy olyan lány mellett, akivel lehet tervezni hosszútávra.

Persze nem mindegy, hogy ki az illető... hiszen nem a komoly kapcsolat az első, hanem maga a lány, akivel komoly kapcsolat lehetne.


Találtam is egy ilyen lányt. 1 hete ismerkedtünk meg, vasárnap taliztunk. (130 km-re élünk egymástól)

Úgy érzem, hogy Ő egy olyan lány, akivel szívesen terveznék hosszútávra.

Vasárnap randiztunk, amitől egy kicsit tartottam, mert ugye személyesen dől el, hogy van-e szimpátia, vonzalom stb.

És nagyon jól alakult a randi!

Aznap este és hétfőn is érződött ez az egész a kommunikációban. Facebookon bejelölt a párjának.


Viszont tegnap óta elég erőteljesen visszavett az eddigi stílusából. Megkérdeztem van-e probléma, mondta hogy zavarja ez a nagy meleg, meg a munka, és hogy nagyon ki van fáradva.


De attól tartok, hogy ez csak egy kifogás.

Kicsit vicces -mégsem tudok rajta nevetni-, de általában én vagyok az egy kapcsolatban, aki azt éli át, amit a közhiedelemben a nők szoktak a "gonosz férfiaktól": azaz ígérgetnek (anélkül, hogy kérném tőlük), mondják, hogy ők nem olyan lányok.

De ha jön egy pasi, aki valamiben jobb nálam és érdeklődik irántuk, akkor rögtön dobnak. Szép és romantikus emlékek ide vagy oda.


Szeretnék már végre egy olyan lányt találni, akivel kölcsönösen egymásra vágyunk és nem csak addig működik minden jól, amíg meg nem jelenik egy nálam jobb parti...

Én se vagyok egy ronda pasi, simán össze tudnék szedni egy nőt egy estére a pesti éjszakában, mert én is szoktam jeleket kapni.

Csakhogy ha kapcsolatban vagyok, nem élek az ilyen lehetőségekkel, mert képtelen lennék rá. Hiszen a páromra vágyok és a szex is sokkal(!!!) jobb, ha szerelemből történik.


Kérdésem: velem van a gond?


És kérlek őszinték legyetek... mert ahhoz képest, hogy papíron ez minden nő álma, egyáltalán nem becsülik meg a nők. Kicsit sem...


Létezik egyáltalán olyan nő, aki ezt meg tudná becsülni?


Aki nem lépne le, ha egy jobb partira lenne lehetősége?


27F


2015. júl. 8. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Semmi gond vele,nagyon is rendben vagy. Számomra ez egy normális férfi felfogás,amit Te is képviselsz.

Szerintem még ne gondolj egyből a legrosszabbra, lehet, hogy tényleg csak arról van szóm, amit írt.

Nekem is mostanság elég ingatag a kedvem, én sem bírom a nagy meleget, meg én is sokat dolgozom. Szóval nem kizárt, hogy neki is ez a baja.

Sok sikert!:-)


26/n

2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*semmi gond veled
2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor én is őszinte leszek. Én nem tudnék hosszabb ideig úgy járni valakivel, hogy 130 km-re lakik tőlem, akármennyire szeretem. Egy ilyen kapcsolatot hosszú távon nagyon megsínyli a távolság. Úgy el tudnám képzelni, hogy mondjuk összeköltözünk és esetleg utána kell messzire el mennie dolgozni. Tehát, hogy, ha lenne már közös jövőnk, akkor igen. De egyébként így...


Viszont tudok pozitív példákat is. Nem is egy olyan párt ismerek, akik előtte nagyon messze laktak egymástól (200 km!) majd összeköltöztek, összeházasodtak és már gyerekük is van.


Szóval ne add fel a reményt és főleg ne fesd rögtön az ördögöt a falra egyből! Lehet, hogy picit elbizonytalanodott, de az szerintem nem baj.


Egyébként, meg most akármennyire hihetetlen mi nők legbelül tényleg arra vágyunk, hogy egy férfi mellett öregedjünk meg két-három gyerekkel egy kis családi házban. Csak nekünk baromira nem mindegy, hogy kit választunk, kivel kell majd leélnünk az életünket. Úgyhogy persze, hogy válogatunk, amíg lehet. Persze azért nem általánosítok, mert nem minden nő egyforma.


25/L

2015. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a jön egy jobb, mindig fennáll, mindkét oldalról. A mai világban inkább szakítanak, mint problémát kelljen megoldani. A volt feleségem is azt mondta, hogy nem érzett nagy problémát nálunk, mégis talált mást, akivel éppen kicsit jobb. :( Arra persze most nem gondolt, hogy 5 év után ott se biztos, hogy minden tökéletes lesz.

Ettől függetlenül azt mondom, hogy nem reménytelen a helyzeted, mert vannak még rendes lányok/nők. Remélem engem is hamarosan megtalál egy, akivel tényleg lehet tervezni. :)

38F

2015. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, akkor, amikor nem vagyok szerelmes, csak tetszik a másik...:/
2015. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3as: a lány pesten képzeli el a jövőjét. Én magam is pesti vagyok. Értelemszerűen szóba került az összeköltözés, ha feljönne dolgozni.


Tehát a távolság csak átmeneti.

2015. júl. 8. 09:11
 7/11 A kérdező kommentje:

1es: köszönöm szépen! Bár én már nem bízok benne, hogy javulna a kapcsolatunk. Szerintem már meghaltak az érzései irántam...


Lehet, hogy ha egy olyan lányt találok, aki kívül-belül tetszik, akkor elrémisztem a hozzáállásommal? (nem leszek többé "rejtélyes" stb. csak unalmas...)

2015. júl. 8. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

1-es voltam: Még csak múlt héten ismerkedtetek meg, alig egy hete. Ennyi idő alatt nyilván még nem alakulnak ki az érzelmek,nem hajt a tatár.:-) Majd kialakul, ezen nem kell stresszelni.

Mikor megismerkedtem a férjemmel, neki tetszettem, én pedig szimpatikusnak találtam, de mindketten 4 hónap után éreztük azt, hogy egymásba szerettünk (nem 1 hét után). Nálunk lassan alakult ki, ezért is ennyire tartós. 6 éve vagyunk már együtt és ebből 1 éve házasok és még mindig, ha nem jobban szeretem őt.

Szóval türelem.:-)

Nem az lesz a tartós kapcsolat, ahol rögtön egymásba szeret a 2 ember, mert az csak fellángolás, ami hamar elmúlik...

2015. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1es: irigyellek titeket.


Sajnálom, hogy én ilyen kivételekre sosem találok. De ha 1000ből 999 ilyen, abból nehéz válogatni :(

2015. júl. 8. 09:43
 10/11 A kérdező kommentje:
4es: sajnos már nem nagyon tudom pozitívan szemlélni a dolgokat.
2015. júl. 8. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!