Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki diákmunkára jelentkezett,...

Aki diákmunkára jelentkezett, mennyi időbe telt, ameddig kapott is munkát?

Figyelt kérdés
Nekem ez az első alkalom, tehát nincs tapasztalatom, de aki már nem először keres diákmunkát, az is írhat. Hány helyre jelentkeztetek mire összejött?

2014. máj. 28. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt olyan akit másnap rögtön hívtak, engem volt hogy egyáltalán nem hívtak, változó. Kisvárosban lakok, nincs annyi munka, vagy ha van is akkor sokan mennek rá. Én úgy kaptam anno, hogy hívogattam meg kérdezgettem hogy van-e, és látták az ambíciómat és ezért hívtak. Amikor meg csak 1x bementem beadni a jelentkezést de úgy nem nagyon hivogattam őket akkor semmi. Legyél rámenős, elég egy helyre is ha biztos dolgokat mond
2014. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!