Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illetlenség lenne majd megkérd...

Illetlenség lenne majd megkérdezni a tanártól hogy hogy telt a nyara?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom hogy hülye kérdés de hogyan?
2015. júl. 17. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk így:

Nyáron voltam a balcsin egy hétig, nagyon jól éreztem magam.Tanár úrnak jól telt a nyara?

Ha nem igazán akar válaszolni, akkor azt mondja: kösz, jól.

Akkor nem kérdezek tovább..

Ha beszédesebb és tényleg jól érezte magát, akkor néhány mondatban kifejti. Aztán lehet kapcsolódni...

2015. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. júl. 17. 20:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!!
2015. júl. 17. 20:15
 6/12 anonim válasza:
100%
A jobb fej tanároktól mi osztályszinten meg szoktuk kérdezni h milyen volt a nyara,téli szünete... Persze csak udvariasan és csak ha van kedve elmondani :)
2015. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont hogy illik megkérdezni, ha két hónap után először találkozol valakivel ősszel.
2015. júl. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne illetlenség? Egyáltalán nem az!

Ha összefutsz vele a folyosón mondjuk, és látod hogy épp ráér, nem siet, akkor mondhatod, hogy: "Jó napot, Tanárnő/Tanár Úr, hogy telt a nyara?" Ha van kedve, akkor válaszol hosszabban, vagy csak rávágja, hogy köszöni, jól, ahogy már előttem is írták.

Én is meg szoktam azoktól kérdezni, akikkel jóban vagyok, sőt olyan is van, hogy facebookon kerül szóba valami, és ott érdeklődöm még nyáron, hogy hogyan telik a nyara.

2015. júl. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. júl. 18. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Tőlünk alapsuliba a tanárok minden órán megkérdezték és ha nem válaszoltál úgy, olyan nyelven ahogy ők szerették volna bedobtak egy 1-est.
2015. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!