Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok furcsának hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok furcsának hogy egyes emberek ITT keresnek kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 22:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azért nem, mert ha internetes társkeresésről van szó, akkor sajnos ez az oldal működik a legjobban.
2015. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De ez elég furcsa...Akárki hazudhat a koráról,stb.

Ott a valós élet.:)

2015. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem találom furcsának.

Már csak azért sem mert itt ismertem meg a volt barátnőmet :) Csak azóta törlik és tiltják az ilyen ismerkedős kérdéseket, az okát nem tudom pontosan.

17/f

2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa. EZ nem társkereső oldal és nem is fórum.
2015. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem, a net legjobb módja a társkeresésnek, és a fórumok azért is jók, mert hamar kiszűrheted a neked valókat ha adott témában hasonlóan gondolkodtok.


Aztán szépen ráírsz, és vagy kialakul valami vagy nem. Én már szereztem itt életre szóló barátot, szexpartnert, meg persze volt sok jól induló, de kudarcba fulladt beszélgetés is.

2015. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
Ha működik nekik,akkor miért is ne.
2015. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem furcsa.
2015. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert a k*csög valós életben. 40% az anyjával, apjával, testvérével van, 40%nak pasija van, 30% pedig éppen másra vár.

A legjobb, hogy mindenki megy A-ból B-be ezért senki nem ér rá ismerkedni. Most vagy van a baráti társaságodból valaki vagy egy ismerős ismerőse akire ráhajthatsz, esetleg egy osztály vagy munkatárs, de ha ezek nincsenek, akkor csak idegeneket zaklatnál.

2015. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rengeteg kapcsolatom volt már innen, két embert tényleg szerettem is, de mindig fájdalommal végződött, ennek ellenére írhatna valaki ismerkedni:D 15/L
2015. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem az hogy fura hanem kellemetlen.:) azért vannak a társkeresők bár mondjuk ott sem az igazi, élőben a legjobb :)
2015. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!