Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a céltudatos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a céltudatos, érett, férfias, komoly tizenéves fiúk?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, benne a korban, amikor az embereket igencsak elkezdi érdekelni a másik nem, de nagyon zavaró, hogy a velem egyidős fiúk állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy milyenek a ruháik, hogy milyen képet tesznek fel facebookra, hogy melyik lánnyal kéne kavarni, hogy mennyit igyanak es szivjanak a bulikban, és az agyukfolyamatosan valami perverz/erotikus dolgon pörög. Oké, tudom hogy az utóbbi normális, de annyira idegesítő, hogy nem nagyon ismerek olyan fiúkat, akiknek vannak kitűzött céljaik, szenvedélyük, amiért küzdenek, komolyan veszik a dolgokat és nem vedelnek, buliznak. Az meg, hogy valaki aki az utóbbi kategóriába tartozik,viszonylag jól is nézzen ki, vagy csak vonzó legyen, nem létezik.

Ti ismertek ellenpéldát, olyan fiút, akinek más az értékrendje mint az átlagnak? Nyugtassatok meg:D



2015. júl. 26. 00:55
1 2
 11/14 True Damage ***** válasza:
A celtudatossag nem zarja ki hogy valaki jol erezze magat:DAttol meg mert egy hitvany lezullott ember vagyok meg normalis :'D 17/F
2015. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15 vagyok imádom a rallyt.külföldön szeretnék élni és családot alapítani.nem szoktam bulizni.soha nem voltam még részeg.
2015. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kb ugyan ez vagyok. Nincs egy normalis szep lány mostanában... Egy olyan akivel lehetne mondjuk színházba elmenni esetleg moziba. Étterembe vinni, romantikazni. Mostanában mindenki csak a pavakra bukik :/


Céltudatos, elegáns 17/F.

2015. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ismerek ilyet.
2015. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!