Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy nagyon szívesen ismerkednék lányokkal csak az a baj hogy egy sziánál tovább nem jutnék... olvastam már hogy "jajj beszélj az időjárásról" vagy "beszélgessetek a jelenlegi helyről" meg ilyen hülyeségeket de ez egy lányt sem fog meg... arra lennék tehát kíváncsi hogy ha odamegyek egy idegen lányhoz miket kérdezzek tőle vagy miről jezdjünk beszélgetni
2015. aug. 3. 10:55
 1/9 - palilaci - ***** válasza:

Srac figyelj, ha mar ennyi sincs benned, hogy elbeszelgess egy lannyal akkor mi a fszt akarsz? Ha valahogy a kulsod meg meg is fogja es az elejen nem erdekli, hogy 3 mondatot nem tudsz kinyogni de ha osszejosztok kesobb akkorat fogsz koppani hogy beszarsz.

Amit tanacsolok: kezdj bele fain hobbi(k)ba: gitarozas, testepites, buveszet stb ismerkedj sok emberrel es ha talalsz kozottuk vmi ertelmes csajszit akkor mindig lesz egy temad.

2015. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért lehetne kedvesen is válaszolni... de szerintem ne idegen lányokhoz menj oda, tényleg kezdj el valami hobbit (zenélni vagy pl. bridzsezni, mint én :D) és ott próbálj ismerkedni
2015. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm az udvarias válaszodért, de én nem azt kérdeztem hogy hogyan fog menni majd a kapcsolatom egy csajjal, hanem hogy hogyan kezdjem:) mellesleg volt már barátnőm is de ez valahogyan csak kialakult kettőnk között és részletesen nem emlékszek arra hogy hogyan kezdtünk beszélgetni most meg el vagyok veszve.

Második: nagyon szépen köszönöm a válaszodat tanítani lehetne!

2015. aug. 3. 11:29
 4/9 - palilaci - ***** válasza:

Az elet kemeny, ha meg kinyalom a segget abbol nem ert:) Tartok par edzest a kondiban az ujoncoknak hobbibol es ha kedvesen elmondom nekik mit hogyan kell es maguk utan vissza kell rakni a sulyokat nem ertik. De ha ak.

..anyadattekispocs nem erted mit mondtammal inditok egybol ugranak. Meg alapbol nem vagyok mar ez a kedves fajta, foleg itt olyan emberekkel akikrol szart se tudok. Oruljon, hogy segitek neki.

2015. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kifelejtettem hogy pl. Buszon vagy vonaton ha megtetszik valaki akkor ahhoz hogyan mész oda és szólítod le úgy hogy nem jössz ki gázul a helyzetben.
2015. aug. 3. 11:32
 6/9 - palilaci - ***** válasza:
De ember latom nem erted a lenyeget. Ha az elejen megsem tudsz szolalni ugy oszinten kesobb mit varsz? Amugy meg olyan beszedtemakat is tudsz felhozni (ha persze nem egesznap a szobaban recsizel) hogy ha ugyesen tálalod a csaj sirni fog a nevetestol, pedig neked csak egy random emlek.
2015. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én kivételesen mindig is értettem a szép szóból az ilyen embereket meg egyszerűen szánalmasan idegbajosnak tartom akik nem tudják magukat visszafogni. Mellesleg ha még jó edző is lennél akkor tudnád is kezelni a dühöder:)
2015. aug. 3. 11:35
 8/9 - palilaci - ***** válasza:
A szitu amit felhoztal.... hat en ezt ugy oldottam meg, hogy hangember voltam a csaj kozeleben es aztan mikor bejeloltem egybol volt tema. Nah de figyelj. Szerintem mar szinte minden tininek van okosteloja. Odamesz hozza kersz egy 2 perc netet, hogy osszon. Kozben megkoszonod es eljezdessz vele beszelgetni. Ha ugyes vagy nem kapcsolja ki es kozben van ingyen neted+megismerkedsz egy csajjal.
2015. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 - palilaci - ***** válasza:
Nem vagyok jo edzo. Csak megtalalnak a kezdok. A terembe meg edzeni megyek nem taknyokkal foglalkozni. Arrol meg, hogy mi a szanalmas lehetne vitatkozni. Szerintem itt ilyenekrol kerdezni az, aztan felhaborodni ha valaki nem mezes mazasan a szadba ragja mit tegyel.
2015. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!