Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hány kg-nak kell legyek ahoz...

Hány kg-nak kell legyek ahoz hogy modellkedhessek? Vagy hogy kezdjem el ezt az egészet? Most 62 kg vagyok 168 cm de leakarok adni pár kilót hogy legalább 52-54kg legyek. (negatív hozzászólástól kíméljetek)

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak negatívat lehet. Lehet, pont ezért nem kapsz egy választ sem?


Felőlem átugorhatod az enyémet is, DE tökmindegy a súlyod, mivel nem vagy elég magas. Egyébként is a centik számítanak, nem a kiló. Nem a súlyodtól függ ugyanis, hogy beleférsz-e egy ruhába.

Hogy értsd is:

[link] - jobb oldalin ~4 kilóval több, mégis vékonyabb.

2014. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm!
2014. máj. 25. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Senki se fog méregetni csak nézni.

Ha feszes,formas tested van leszrjak a súlyod.

2014. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De, ha a súlyod megfelelő, akkor is túl alacsony vagy.
2014. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fotómodell lehetsz, de kifutón 172-174 cm a minimum magasság, nemzetközi szinten pedig 176 cm. Ehhez alacsony vagy.

Én modellkedtem régebben, akkor 172/52 voltam, de (!) én voltam a legkövérebb, legalacsonyabb a modellek között, mindenki soványabb volt nálam és ez frusztrált.

2014. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
168 centivel mit akarsz kezdeni édes? :D
2014. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!