Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitseget szeretnek kerni 18...

Segitseget szeretnek kerni 18 eves leszek es az anyamal elek aki rentszeresen iszik es ordibal velem. Tobb szor is kidobott akkor tudtam menni baratokhoz es elszeretnek koltozni de sajnos nem tudom hogyan kezdjem el az egeszet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözni kétféleképpen lehet:


-rokonhoz, baráthoz. Ehhez pénz se kell feltétlen. Vagy jelentősen kevesebb, mint a másikhoz.


-albérletbe/saját otthonba. Ehhez pénz kell.


Bónusz opció: egyetemi/fősikolai kollégium.


A pénzszerzés módja: munka, szerencsejáték, bűnözés. A legtöbben a munkát részesítik előnyben.

2015. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illetve mivel még nem vagy 18, fordulhatsz a gyermekjóléti szolgálathoz is, de a gyermekotthonok elég szörnyű helyek tudnak lenni.
2015. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Rentszeresen?:D szAr lehet..:D
2015. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Penz kell, ennyi.



Tenyleg 17 eves vagy? Mert akkor inkabb az erettsegire keszulj, a nyelvtan resze nagyon nehez lesz Neked!

2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos senkihez nem tudok mar menni! Valami mas otlet ? Egyhonap mulva leszek 18.

Kedves komentelo! Igen szar is lehet nem kivanom neked !

2015. júl. 17. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Rovidtavon csak azt tudjuk tanacsolni, hogy keress munkat, abbol penzed lesz es el tudsz koltozni.
2015. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3-as "komentelő" vagyok: Amúgy miért itt kérsz segítséget,ha amúgyis tudod mit kellene tenned? -.-' Meg ha már kiírsz egy kérdést legalább azt írnád le helyesen..na mindegy már vagy 3-an leírták,hogy Menj dolgozni,mert senki nem fog neked pénzt varázsolni,hogyha nem teszel érte semmit.
2015. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyádnak mi a baja veled? Ha rendesen jársz iskolába, jók a jegyeid, sokat segítesz otthon, akkor mi lehet a baja? Nem értem.
2015. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!