Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akar ennyire barátkozni...

Miért akar ennyire barátkozni velem? 15/L

Figyelt kérdés

Segitsetek pls!! Van egy férfi nem tudom hany eves lehet, olyan 40-ee

40-es,aki állandoán figyelt régebben meg minden aztan mostanra mar eleg joba lettunk,beleszerettem....de eleg fura mert en tudok olyat rola amit inkabb nem kellene, es o eleg rossz ember,diler stb...es ma mondták a haverjaval h ha nem sietnének akkor kimehetnenk szlovakiaba es ez eleg ijeszto...a napokban volt a szulinapom es o vett nekem egy bonbont.És néha még követ is. Szerintetek Miert akar velem ennyire baratkozni? Koszi a válaszokat elore is!


2015. júl. 24. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed elkerülöd! Amúgy is egy bűnöző, mit vársz tőle? Tudom nehéz dolog a kamasz 15 éves gondolkodással...de használd a fejed, és felejtsd el és kerüld el.
2015. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megakar húzni.
2015. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Olcsó kis trük, beleszerelmesedik a kislány a bácsiba, a bácsi kiviszi más országba előadja a dumát, higy ninncs pénze de tudna egy kiutat ebből a helyzetből amibe a kislány bele is megy mivel nincs más lebetősége és elkezdődik a kislány futtatása ugyh a helyedbe távoltartási végzést kérnék rá de, hogy mit teszel az a te dolgod
2015. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval

kerüld el , jobban jársz.

2015. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, segítséget! :)
2015. júl. 24. 22:03
 6/9 FüligJimmy88 ***** válasza:
Mondd el apádnak, ő majd kezelésbe veszi. Nekem is volt egy lányom (pontosabban az exemnek volt, de a sajátomként szeretem még mindig), szóval tudok egy lányos apa fejével gondolkodni és nagyjából tudom, hogy ha az én lányom lennél, mit csinálnék a manussal...
2015. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!:)
2015. júl. 25. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:
jó kis sokkoló a nyakába a díler bácsinak aztán mehet a püffölése,ennél jobb tanács nem hiszem hogy lenne
2015. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hehe :D
2015. júl. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!